Pradinis / Aktualijos / Rūtos pergalės – įkvėpimas Lietuvai

Rūtos pergalės – įkvėpimas Lietuvai

gq4r2577Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su olimpine ir pasaulio čempione Rūta Meilutyte, šią vasarą įvairiuose čempionatuose Lietuvai iškovojusia 10 medalių. Šalies vadovė plaukikei padėkojo už Lietuvos garsinimą, įteikė simbolinę taurę ir padovanojo savo bičių medaus.

Apdovanojimų gausa, pasak Prezidentės, liudija, kad Rūta Meilutytė šiuo metu yra nepralenkiama.

„Rūta tapo įkvepiančiu pavyzdžiu ne tik Lietuvos jaunimui, bet ir visiems mūsų šalies žmonėms. Kiekviena jos pergalė dar labiau sustiprina pasididžiavimo savo šalimi jausmą ir tikėjimą jos galimybėmis. Kai laimi Rūta – laimi visa Lietuva”, – sakė valstybės vadovė.

Prezidentė pabrėžė, kad plaukikės ryžtas ir atkaklus darbas bei pagarba ir meilė Tėvynei – geriausias Lietuvos garsinimo visame pasaulyje įrodymas.

Rūta Meilutytė šią vasarą vykusiuose Europos jaunimo plaukimo, Pasaulio vandens sporto šakų ir Pasaulio jaunių čempionatuose laimėjo net 10 medalių – 6 aukso ir 4 sidabro. Šešiolikmetė Lietuvos plaukikė taip pat pagerino du pasaulio rekordus.

2012 metais Lietuvos Respublikos Prezidentė Rūtą Meilutytę apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai” Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Prezidentės spaudos tarnyba

Nuotraukos – Dž. G. Barysaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: