Pradinis / Renginiai, pramogos / Samas: „Televizija gali pralaužti ledus asmeniniuose santykiuose“

Samas: „Televizija gali pralaužti ledus asmeniniuose santykiuose“

TV3_UIZ_Saulius_Urbonavicius-Samas

Karščiausias vasaros nuotykių šou „Ūkininkas ieško žmonos“ švenčių ir šeimos televizijos TV3 eterį netrukus pasieks jau trečiąjį kartą. Prieš tai sulaukęs didelio dalyvių ir žiūrovų dėmesio, trečius metus iš eilės „Ūkininkas ieško žmonos“ plečia galimybes. Nuo šiol projekto kūrėjai laukia anketų ne tik iš ūkininkų, o ir iš kaimo turizmo sodyboms vadovaujančių vienišių.

„Norime sudaryti kuo platesnes galimybes. Per darbus ir užimtumą dalis ūkininkų neturi laiko užsiimti meilės reikalais, kad ir kaip liūdnai tai skambėtų. Duris į meilės paieškas atveriame ir kaimo turizmo sodybų savininkams!“ – pildyti anketas TV3 televizijos interneto svetainėje www.tv3.lt kviečia „Ūkininkas ieško žmonos“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

TV3 vasaros nuotykių šou per dvejus savo gyvavimo metus sėkmingai sujungė ne vieną porą. „Mes turime kuo didžiuotis. Susipažinusios ankstesniuose projekto sezonuose, kai kurios poros meilę drauge puoselėja iki šiol. Kai kurios net kalba apie vestuves! „Ūkininkas ieško žmonos“ pralaužia ledus ir asmeniniame gyvenime“, – įsitikinęs Samas.

Gintarė Valaitytė, antrus metus iš eilės tapsianti projekto dalyvių piršliene, neslepia gerų emocijų. „Aš mačiau tokių ūkių ir tokių ūkininkų, ohoho! Jie turi viską. Jau seniai ūkininko portretas pasikeitęs. Esu įsitikinusi, kad trečiajame projekto sezone netrūks sėkmingų susitikimų ir romantiškų nuotykių“, – šypsosi projekto vedėja G. Valaitytė.

Projekto prodiuseris dar priduria – nereikia bijoti televizijos. Ūkio darbuose „užsisukę“ ir savo asmeninį gyvenimą pamiršę ūkininkaičiai turėtų pasinaudoti tinkamiausia proga pasirodyti žavingoms Lietuvos damoms. „Moterys nelieka abejingos. Šou veikia iš tikrųjų ir jau ne vienam padėjo susirasti antrą pusę. Pasirodęs per televiziją kartais gali atrasti žmogų, kuris taps artimu visam gyvenimui“, – pokalbį užbaigia S. Urbonavičius-Samas.

Smagiausias vasaros nuotykis, prasidėsiantis Lietuvoje, o vėliau persikelsiantis į užsienį kartu su žaviąja piršliene G. Valaityte, jau netrukus tik per TV3! Pildyti anketas galima televizijos interneto svetainėje: www.tv3.lt.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top