Pradinis / Aktualijos / Spalvota vaikystės šventė Šiauliuose

Spalvota vaikystės šventė Šiauliuose

Šeštadienį savo miesto centre išvydę jaunų šeimų su vaikučiais būrius ir geltonų balionų girliandas šiauliečiai galėjo būti tikri – prasideda vasara ir į miestą vėl atėjo puiki vaikystės šventė „Aš – mažasis šiaulietis“! Gražia Šiaulių tradicija tapęs renginys šiemet švenčiamas jau 15 kartą.

Turbūt jau niekas Šiauliuose nebeįsivaizduoja birželio 1-osios – Tarptautinės vaikų gynimo dienos be geltonos šventės „Aš – mažasis šiaulietis“. Į šventę kviečiamos šiauliečių šeimos, kuriose gimė mažyliai nuo 2018 m. gegužės 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d. Šiauliuose per tą laikotarpį įregistruota beveik 1300 naujagimių. Šiaulių civilinės metrikacijos skyriaus kvietimus į šventę priėmusioms šeimoms buvo paruoštos miesto dovanėlės – naujo dizaino „Mažojo šiauliečio“ pažymėjimas, puodelis ir balionas. Jas tėveliams įteikė Šiaulių meras Artūras Visockas, jam talkino pavaduotojai Egidijus Elijošius ir Domas Griškevičius.

Šiltas vasariškas oras į Šiaulių miesto bulvarą sukvietė didžiules minias šventės dalyvių – mažuosius šiauliečius į renginį atlydėjo ne tik tėveliai, bet ir broliukai, sesutės, seneliai ir kiti artimieji.

13 val. P. Višinskio aikštėje prasidėjusioje šventėje Šiaulių miesto savivaldybės vadovai pradėjo keletą valandų trunkančią sveikinimų ceremoniją, o gretimoje scenoje vyko koncertas „Mes – Saulės miesto vaikai“. Išskirtinį Šiaulių miesto renginį savo pasirodymais papuošė net 16 vaikų meno kolektyvų.

Šventę pamatę turistai iš Brazilijos liko sužavėti gražia iniciatyva, stebėjosi miesto dėmesiu patiems mažiausiems savo gyventojams.

Pirmą kartą prie renginio prisijungusi Šiaulių apskrities Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba vaikučiams dovanojo „Vaiko konstitucijas“.

Šventės rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė, organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginio rėmėja – „Compensa“ draudimo bendrovė.

Šiaulių m. sav. nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: