Pradinis / Renginiai, pramogos / Studentai vilniečius ir miesto svečius kviečia ieškoti kalėdinių vainikų

Studentai vilniečius ir miesto svečius kviečia ieškoti kalėdinių vainikų

Visi vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami prisijungti prie šventinės iniciatyvos  ̶  kalėdinių vainikų paieškos, kuri vyks gruodžio 11–16 dienomis. Šventiniai, įspūdingi kalėdiniai vainikai bus paslėpti įvairiose žymiose Vilniaus miesto erdvėse. Užuominas apie vainikų slaptavietes bus galima rasti socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje @atraskMRUkalėdas.

„Suraskite kalėdinį vainiką ir pasipuoškite juo savo namus!“  ̶  tokiu šūkiu vadovaujasi iniciatyvos @atraskMRUkalėdas organizatoriai, Mykolo Romerio universiteto komunikacijos ir kūrybinių technologijų  studentai, norintys parodyti, kad šventinę nuotaiką galima sukurti paprastais, bet neįprastais būdais.

„Norime visus paskatinti pasinerti į kalėdinį šurmulį kitaip  ̶  ieškant originalių, autorinių kalėdinių vainikų, kurie bus paslėpti žymiose ir reikšmingose Vilniaus miesto erdvėse. „Instagram“ paskyroje @atraskMRUkalėdas radę užuominas apie vietas, kuriose slepiami vainikai, nesunkiai surasite mūsų vainikus bei specialius palinkėjimus“,  ̶  žada viena iš akcijos organizatorių Arneta Klasinskaitė.

Suradę kalėdinį vainiką, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalintis nuotraukomis, istorijomis savo socialiniuose tinkluose žymėdami #atraskMRUkalėdas. Dovanodami savo kūrybos puošmenas Vilniaus miestui, studentai kviečia jungtis prie šios iniciatyvos visus, kurie nori nuoširdžiai ir originaliai pasveikinti savo miestą su gražiausia metų švente!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: