Pradinis / Kinas, muzika, TV / Svarbiausias Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginys – tiesiogiai per LRT

Svarbiausias Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginys – tiesiogiai per LRT

image002Lapkričio 29 d. Vilniuje vyks svarbiausias Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginys – Rytų partnerystės forumas. Net jei jame ir nebus pasirašyta Asociacijos sutartis su Ukraina, kito tokio masto renginio, kuriame akredituotųsi, kaip šįkart, daugiau kaip 1000 žurnalistų, Lietuvai dar teks ilgokai laukti.

Aštuonių valandų tiesioginė transliacija

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija kviečia tapti Vilniaus viršūnių susitikimo liudininkais stebint ir klausantis specialių transliacijų iš Lietuvos parodų ir kongresų centro ir LRT studijos.

Specialios tiesioginės aštuonių valandų trukmės transliacijos pradžia – 8 val. 10 min. per LRT radiją, LRT televiziją ir portale LRT.lt.

Europai – beveik dvi paros tiesioginio eterio

Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginiuose dirbo daugiau kaip 100 LRT darbuotojų komanda, Europai ir pasauliui iš pirmininkavimo renginių parengė per 40 valandų tiesioginių transliacijų iš Vilniaus. LRT dėka svarbiausias Europos žinias gavo tokių įmonių, kaip vokiečių ZDF, ARD, „Deutsche Welle“, austrų ORF, prancūzų „France 2“, japonų NHK, danų TV2, italų RAI, suomių YLE, slovėnų TVS, ir daugelio kitų transliuotojų žiūrovai ir klausytojai. Pirmininkavimo metu renginius fiksavo ir reportažus rengė 3 LRT kilnojamos televizijos stotys.

„Tapę oficialiu pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai reginių transliuotoju, tapome ir Lietuvos balsu pasauliui. Iki šiol perdavimai vyko sklandžiai visų suinteresuotų šalių dėka. Esame dėkingi ir Europos transliuotojų sąjungai (EBU), su kuria glaudžiai dirbame visą pusmetį. Tikimės, kad ir šios savaitės renginius sėkmingai pavyks perduoti į visą pasaulį LRT ir dar maždaug 10 akredituotų palydovinių stočių pastangomis“, – sako LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Parengė Virginija Bunevičiūtė

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top