Pradinis / Kultūra / Tarptautiniame šokių čempionate varžysis šokėjai iš Lietuvos ir užsienio

Tarptautiniame šokių čempionate varžysis šokėjai iš Lietuvos ir užsienio

Sokiai-1

Jau šį šeštadienį, kovo 2 dieną, panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami į nemokamą tarptautinį šokių čempionatą „Eurodances 2013 – Open World Cup to IDF World Championship”.

Nuo 10 val. ryto Panevėžio „Cido“ areną užlies energingi Hip hopo ir Street dance, jausmingo Belly dance bei kitų šokių muzikos garsai. Čempionate varžysis įvairaus amžiaus šokėjai ir šokių kolektyvai iš Lietuvos ir užsienio šalių.
„Eurodances 2013 – Open World Cup to IDF World Championship“ nugalėtojų laukia išskirtinė teisė atstovauti Lietuvai Pasaulio šokių čempionate, šių metų gegužės 22–26 d. vyksiančiame Vengrijoje. Laimėjusio kolektyvo vadovams bus suteikiama nemokama registracija tarptautinio teisėjo licenzijai gintis.

Šokėjų pasirodymus vertins pasaulinio garso teisėjai iš Didžiosios Britanijos, Rusijos, Norvegijos ir Baltarusijos.
„Lietuvoje daug talentingų šokėjų, todėl džiaugiuosi, turėdamas galimybę teisėjauti šiame čempionate. Tikiu, kad Lietuvos šokių federacijos veikla, organizuojami renginiai ne tik sudarys sąlygas Lietuvos šokėjams sėkmingai įsilieti į tarptautinius šokio vandenis, bet ir prisidės prie Lietuvos vardo garsinimo visame pasaulyje„ – sako į Lietuvą atvyksiantis garsus šiuolaikinio šokio specialistas Bartek Woszczynski.

Pasak renginį organizuojančios Lietuvos šokių federacijos, jos tikslas – po vienu skėčiu suburti įvairaus amžiaus, įvairių stilių šokių kolektyvus, šokėjus, šokių vadovus ir visus šokio entuziastus.

„Siekiame ugdyti šokio kultūrą Lietuvoje, norime sudaryti vienodas galimybes profesionaliuose šokio renginiuose dalyvauti ir būti įvertintiems ne tik „patyrusiems šokio vilkams“, bet ir pradedantiesiems, įdiegti vieningą šokėjų reitingavimo sistemą, kuri, vadovaujantis aiškiais kriterijais, padėtų vertinti kolektyvų šokio techniką, pasirengimą ir tobulėjimą“, – tikina Lietuvos šokių federacijos atstovai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top