Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Teatras „Saula“ iš tarptautinio konkurso grįžo su apdovanojimais

Teatras „Saula“ iš tarptautinio konkurso grįžo su apdovanojimais

Plungės kultūros centro teatro „Saula“ jaunimo grupė nepaprastai laimingi grįžo į Lietuvą iš Tarptautinio teatrų forumo-konkurso „Kroki“ Minske. Teatro spektaklis „Meilė, džiazas ir velnias“ (rež. Romas Matulis ir Sigita Matulienė) pripažintas absoliučiai geriausiu konkurso spektakliu.

Teatras „Saula“ parsivežė ir dar vieną iš pagrindinių konkurso apdovanojimų. Teatro aktorius Nojus Raudys pelnė „Geriausio vyro vaidmens“ nominaciją už Juliaus vaidmenį. Taigi du pagrindiniai prestižinio tarptautinio teatrų konkurso apdovanojimai papuošė Plungės teatrą. Vertinimo komisija, kurią sudarė profesionalūs Baltarusijos kino ir teatro aktoriai, nacionalinės televizijos laidų vedėjai, Valstybinės teatro akademijos profesoriai, Nacionalinio dramos teatro, Nacionalinio operos teatro vadovai ir nacionalinių laikraščių žurnalistai, teatro kritikai, lietuvių teatrą įvardijo kaip išskirtinį teatro fenomeną, kurio profesionalumas, aktoriniai darbai, režisūriniai sprendimai ir teatro pedagogika yra pasaulinis pavyzdys, iškėlęs dar nematytą kokybės kartelę. Visi komisijos nariai pritarė, kad „Saulos“ spektaklis – tai aukščiausio lygio teatro pastatymas, kuris lygiavertis geriausiems profesionalių teatrų pastatymams.

Konkurse dalyvavo keturi teatrai iš Baltarusijos ir teatrai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Slovakijos, Lenkijos, Ukrainos ir Maskvos.

Didžiuojamės teatro „Saula“ aktorių ir režisierių Romo ir Sigitos Matulių pasiekimais, įvertinimais ir linkime neišblėstančio kūrybingumo, energijos ir tokių pačių solidžių įvertinimų ateityje.

Nuotraukos iš „Saulos“ archyvo

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: