Pradinis / Kultūra / Tennis Show. Evolution

Tennis Show. Evolution

Tennis-1

Kovo 8 dieną pramogų centrą Forum palace (Galaxy) sudrebins Lietuvoje dar neregėtas renginys „Tennis Show. Evolution“. Šis įspūdingas lazerių, šokių, muzikos, madų ir teniso šou skirtas išskirtinių pramogų, vakarėlių mėgėjams bei neabejingiems tenisui. Netikėtumų kupinas vakaras įtikins visus, jog sportas nuo šiol gali sietis ne tik su naujausiomis technologijomis, bet ir tapti klubinių pramogų dalimi.

Pagrindinė šio renginio idėja – atspindėti teniso sporto evoliuciją pradedant teniso atsiradimu ir baigiant šios sporto šakos ateities vizija. Neabejojame, jog suintriguoti ir sužavėti liks net ir tie, kuriems žodis „tenisas“ yra svetimas.

Atėjo laikas į tenisą pažvelgti moters akimis! Tad Moters dienos proga damų žvilgsnius prikaustys ypatinga rūbų kolekcija. Ilgą laiką Londone kūrusi dizainerė Lina Andriukonytė–Lyaandra pirmą kartą Lietuvoje pristato specialiai šiam vakarėliui kurtą kolekciją tenisą dievinančiai moteriai. Užmiršti neliks ir vyrai!

Į šou programą taip pat įtraukti unikalūs baleto, šviečiančio modernaus bei šiuolaikinių gatvės šokių pasirodymai. Renginio kulminacija – įspūdingas lazerių šou „Tennis Future“, nupiešiantis ateities teniso viziją.

Vakaro šėlsmas prasidės Tabami Goes Clubbin pasirodymu, nusitaikiusia į šokių muziką ir sudariusia gyvo skambesio programą iš didžiausių šokių muzikos grandų hitų kartu su „Tabami Live Band“ profesionaliais muzikantais. Didelio populiarumo susilaukęs projektas žada ne tik daug veiksmo šokių aikštelėje, bet ir ant scenos.

Tad visi norintys tapti unikalaus vakaro dalimi, skubėkite įsigyti bilietą ir būti vienu iš 490 susirinkusių į įspūdingą ir neregėtą vakarėlį.

Renginio laikas: 2013 m. kovo 8 d., 22 val.
Renginio vieta: Forum Palace (Galaxy), Konstitucijos pr. 26, Vilnius
Bilietus platina: BILIETAI LT
Renginio organizatoriai: VŠĮ „ATW sprendimai“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top