Pradinis / Mokslas ir švietimas / Trys iš keturių su jaunimu dirbantys žmonės neturi reikiamos kvalifikacijos

Trys iš keturių su jaunimu dirbantys žmonės neturi reikiamos kvalifikacijos

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas projektą „Integruotos jaunimo politikos plėtra“, sėkmingai įgyvendino pirmąjį Jaunimo darbuotojų sertifikavimo sistemos etapą – su jaunimu dirbančių asmenų kompetencijų vertinimą.

„Džiaugiamės iš ties dideliu su jaunimu dirbančių asmenų įsitraukimu iš įvairių sektorių, sistemų. Sertifikuotais jaunimo darbuotojais tapti norą pareiškė ne tik jaunimo centrų ir erdvių darbuotojai, bet ir Lietuvos darbo biržos, Šaulių sąjungos ir net policijos atstovai, kuriems darbas su jaunimu jau yra tapęs kasdienybe. Jaunimo darbuotojo kompetencijas aktyviai vertinosi ir kūno kultūros bei sporto atstovai. Tai rodo, kad jaunimo darbuotojo kompetencijų įvertinimas yra savotiškas kokybės ženklas dirbant su jaunimu“, – kalbėjo Departamento direktorius Mindaugas Kuliavas.

Projekto metu pagal penkis – socialinių, asmeninių, dalykinių, metodinių ir specialiųjų – kompetencijų blokus buvo įvertinti 329 su jaunimu dirbantys asmenys. Iš jų net 81 Departamentas sertifikuos iš karto, o likusius pakvies kelti savo kvalifikaciją specialiuose mokymuose, kurie vyks šių metų antroje pusėje.

Parengė Valda Karnickaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: