Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Turininga išvyka į Pakruojį

Turininga išvyka į Pakruojį

Pasaulyje esama šimtų būdų ir priemonių tuščiai leisti laiką (H. Murakami), tačiau leisti jį turiningai būdų ir priemonių yra gerokai daugiau. Kita vertus, svarbu ne tik kaip leisti, bet ir su kuo. Galime pasidžiaugti, jog Tryškių kultūros centrui pavyko rasti partnerį, su kuriuo galima prasmingai leisti laiką.

Rugpjūčio 23 d. Tryškių miestelio bendruomenė, įgyvendindama projektą „Būryje mūsų stiprybė“, organizavo išvyką į Pakruojo kraštą ir ten susitiko su Sigutėnų bendruomenės nariais. Nors kelionė buvo organizuojama sekmadienį, tačiau įtemptas vasaros darbų grafikas daugeliui aktyviausių Tryškių miestelio bendruomenės narių neleido pasinaudoti atsiradusia galimybe pasisemti patirties iš šaunios Sigutėnų bendruomenės. Nenorėdama keliauti pustuščiu autobusu, Tryškių miestelio bendruomenė pasiūlė prie išvykos prisijungti Tryškių kultūros centro meno kolektyvų nariams.

Tokios progos praleisti tikrai negalėjome ir su mielu noru sutikome keliauti kartu. Norėdami, kad ši išvyka būtų kuo naudingesnė, nusprendėme aplankyti Pakruojo dvarą. Jame Tryškių kultūros centro meno kolektyvų nariai bei Tryškių miestelio bendruomenės atstovai dalyvavo edukacinėje programoje „Gyvasis muziejus“. Bilietus į ją įsigyti padėjo Tryškių kultūros centras, todėl tiek kelionė, tiek apsilankymas Pakruojo dvare išvykos dalyviams nieko nekainavo.

Ir Tryškių kultūros centras, ir Tryškių miestelio bendruomenė džiaugiasi atsiradusia galimybe geriau vienas kitą pažinti, sustiprinti tarpusavio ryšius ir pasidalyti patirtimi su daug pasiekusios Sigutėnų bendruomenės nariais bei pasisemti idėjų iš edukacinės Pakruojo dvaro programos.

Tryškių kultūros centro meno vadovas Vilius Bėliakas
V. Bėliako, V. Vitkausko nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: