Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Turkijos verslininkus sužavėjo Trakai

Turkijos verslininkus sužavėjo Trakai

Trakai nepalieka abejingų ir žymiausių pasaulio kurortų atstovų. Apie 50 verslininkų iš garsaus Turkijos Alanijos kurorto, viešinčių Trakuose, ne tik žavėjosi šiuo kraštu. Jie ėmė svarstyti ir investavimo galimybes.

Trakus ir Alaniją sieja ilgametė tarptautinio bendradarbiavimo sutartis, nuolatos keičiamasi patirtimi, vyksta kultūros, švietimo mainai. Vis dėlto tokia gausi verslo atstovų delegacija Trakuose lankėsi pirmąkart. Ją sudarė turizmo, statybų, nekilnojamojo turto, baldų, maisto ir žemdirbystės, chemijos pramonės sritims atstovaujantys verslininkai.

Turkijos verslininkai susitiko su rajono savivaldybės mere Edita Rudeliene, administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič ir aptarė esamą bei būsimą bendradarbiavimą. Svečiai lankėsi poilsio ir pramogų parke, iškylavo „Galvės“ laivu, susipažino su gamtos bei kultūros paveldu.

Dalydamiesi įspūdžiais apie Trakus ir Lietuvą, svečiai tvirtino, kad čia labai gera kvėpuoti, nevargina kaitra, stebina gausybė žalumos ir malonūs žmonės. Jie tvirtino, kad čia jaučiasi panašiai, kaip savo tėvynėje nuo karščių pabėgę į kalnų slėnius.

Daugelį svečių maloniai nustebino ir tai, kad Trakuose gyvena tiurkų tautos atstovų karaimų. Be to, jie turėjo progą paragauti tradicinių karaimiškų patiekalų vietos restorane.

Turkų verslininkai artimiau susipažino ne tik su Trakais, bet ir su galimybėmis verslą plėtoti užsieniečiams, domėjosi nekilnojamojo turto rinka, jos tendencijomis.

Alanijos verslininkų vizitą globojo ne tik Trakų rajono savivaldybė, bet ir Užsienio reikalų ministerija bei viešoji įstaiga „Versli Lietuva“.

Trakų rajono savivaldybės informacija
Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: