Pradinis / Kinas, muzika, TV / TV3 jubiliejaus ceremonijoje atgims realybės šou „Dangus“

TV3 jubiliejaus ceremonijoje atgims realybės šou „Dangus“

TV3_Dangus_Auguste

Dešimtys geriausių Lietuvos dvidešimtmečio dainininkų, bebaimiai kaskadininkai, į TV3 sugrįžę išsiilgti eterio vilkai – tai tik maža dalis šou, kurį ištikimiausi švenčių ir šeimos televizijos TV3 žiūrovai išvys dvidešimtmečio iškilmėse. Ypatinga ceremonija jau šį penktadienį, gegužės 3-iąją, 18.30 ir 19.20 val. bus transliuojama tiesiogiai iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro.

Žiūrimiausių realybės šou ir populiariausių muzikinių projektų Lietuvoje pradininkė TV3 televizija dvidešimtmečio iškilmėse darsyk primins, kam praskynusi kelią į svaiginančią muzikinę karjerą. Iškilmingoje jubiliejaus ceremonijoje atgims legendinis realybės šou „Dangus“ – ceremonijos svečiams ir televizijos žiūrovams dainuos jungtinė „dangiečių“ komanda: Vaidas Baumila, Augustė Vedrickaitė ir Gediminas Nadtočis-Natas.

„Prisipažinsiu, TV3 projektuose ir renginiuose visuomet jaučiuosi kaip namie. Tai televizija, kuri nutiesė kelią į mano sėkmę. Sutikti „dangiečius“ bus be proto įdomu. Nors ir nebendraujame kasdien, laikau juos broliais ir seserimis. Vakar repetuojant pasirodymą apėmė labai daug jausmų, sukilo sentimentų. Džiaugiuosi, kad šį jausmą bus galima patirti dar kartą“, – sako emocijų neslėpdama jau šį penktadienį TV3 jubiliejaus scenoje dainuosianti „dangietė“ Augustė.

„Augustė taps „gyva saule“, tikra „Marijos ikona“…“ – intriguoja TV3 iškilmių kūrybos prodiuseris Šarūnas Kirdeikis. – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scena per „dangiečių“ pasirodymą taps vientisa erdve. Ji pavirs tikrais rūmais su mansarda, šį pojūtį padės kurti specialios vaizdo projekcijos. Vaidą, Augustę ir Natą išvysime nauju amplua – karališka rūmų menė reikalauja ypatingų kostiumų, todėl šiam pasirodymui specialiai ruošiami teatrališki apdarai.“

Š. Kirdeikis priduria, kad laukti staigmenų tikrai reikia, nes scenografai šiam pasirodymui ruošia ypatingą elementą, o dainininkams talkins būrys profesionalių kaskadininkų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: