Pradinis / Aktualijos / Valstybės gimtadienį šventė tūkstančiai kauniečių

Valstybės gimtadienį šventė tūkstančiai kauniečių

Kauniečiai Vasario 16-ąją šventė galingai. Įvairūs koncertai, tradicinė jaunimo eisena ir atgimę istoriniai personažai – šie šventės akcentai traukė tūkstančių kauniečių dėmesį.

Nuo ankstaus ryto Kauno Kristaus Prisikėlimo ir Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčiose buvo aukojamos mišios. Po jų per miestą nuvilnijo jau tradicija tapusi jaunimo ir visuomeninių organizacijų eisena.  Didelė minia susibūrė į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį.

Vidurdienį Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje vyko iškilminga Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija. Ją vainikavo Veronikos Povilionienės ir folkloro ansamblių „Kupolė“ ir „Gadula“ koncertas.

„Džiaugiuosi matydamas tiek daug kauniečių, tikinčių savimi ir savo miestu“, – susirinkusiuosius sveikino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Po pietų šventė persikėlė į Istorinės prezidentūros sodelį – jame vyko teatralizuotas susitikimas su istoriniais personažais bei retro muzikos koncertas, kuriame koncertavo Sandra Lebrikaitė, Žanas Voronovas, Kristina Dabravolskaitė (akordeonas) ir ansamblis iš Gruzijos „Adilo“.

Kauno m. sav. nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top