Pradinis / Kinas, muzika, TV / Vasario 16-ąją Kaune skambės gražiausios dainos apie Lietuvą ir laisvę

Vasario 16-ąją Kaune skambės gražiausios dainos apie Lietuvą ir laisvę

Rūta_LNK nuotr.Vasario 16-ąją, šventinį visai Lietuvai sekmadienį, LNK eteryje – net trijų valandų šventinis koncertas su garsiausiomis šalies žvaigždėmis ir gražiausiomis dainomis apie laisvę ir Lietuvą. Koncertas bus transliuojamas nuo 19.00 val. tiesiogiai iš Kauno Nepriklausomybės aikštės.

Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis, Karina Krysko-Skambinė, Giedrė Kilčiauskienė, Evelina Sašenko, Monika Linkytė, Sasha Song, Gabrielius Vagelis, „Lietuvos balso“ antrojo sezono nugalėtojas Paulius Bagdanavičius, Milita Daikerytė, grupės „Rondo“, „Pikaso“, „Žalvarinis“, „Kitava“, latvių rokenrolo grupė „Keksi“, Kauno chorai „Cantante Domino“, „Te Deum“ ir Vytauto Didžiojo universiteto mišrusis choras, orkestras, šokėjai, įspūdinga scena – visa tai bus koncerte „Švęskime Laisvę!“ iš ciklo „Europa – tai jėga“.

„Dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei patikėtas svarbiausias vaidmuo šiame LNK koncerte – Lietuvos himno giedojimas. Drauge net keturiais balsais himną su Rūta atliks trys Kauno studentų chorai, skambės orkestras, šiam pasirodymui ruošiamos specialios projekcijos, – sako koncerto „Švęskime Laisvę!“ iš ciklo „Europa – tai jėga“ muzikos prodiuserė Agneta Gabalytė. – Visi muzikiniai pasirodymai šiam koncertui ruošiami specialiai: Evelina Sašenko pirmąkart dainuos su Sasha Song, Monika Linkytė – su „Kitava“, Giedrė Kilčiauskienė – su Karina Krysko-Skambine, Militai Daikerytei patikėta atlikti dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Kiekvieną numerį papildys įspūdingas reginys, juk švenčiame Lietuvai svarbiausią datą!“

LNK televizija drauge su šventinio Vasario 16-osios koncerto kūrėjais ragina lietuvius šią dieną iškelti trispalves Lietuvoje, Europos Sąjungoje, visame pasaulyje, puoštis vėliavos spalvomis, sukviesti šią dieną visą šeimą, artimuosius prie bendro šventinio stalo. Kauniečiai ir Kauno miesto svečiai labai laukiami Nepriklausomybės aikštėje. Šventinis koncertas „Švęskime Laisvę!“ iš ciklo „Europa – tai jėga“ iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: