Pradinis / Kultūra / Vasaros pramogos Chaimo Frenkelio vilos parke

Vasaros pramogos Chaimo Frenkelio vilos parke

Šiaulių „Aušros“ muziejus šią vasarą tęsia prieš kelerius metus pradėtą tradiciją – šiauliečius ir miesto svečius kviečia į nemokamus pramoginius renginius Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai). Liepos 30 ir rugpjūčio 14 dienomis 18 val. lankytojams siūlomos įvairių sričių pramogos: mankšta su „Impulsu“, keturkojų vikrumo ir grožio varžybos. Renginiai nemokami. Esant blogam orui, jie neįvyks.

Liepos 30 d. 18 val. „Kūnui ir sielai“. Mankšta su „Impulsu“

Sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“ siūlo sportuoti drauge. Chaimo Frenkelio vilos parke vyksianti mankšta susidės iš trijų dalių: pirma bus zumbos treniruotė (šokiai, nuotaikinga muzika, išjudinsianti kiekvieną; trenerė Jūratė), po to – treniruotė su lankais ir kamuoliais (trenerė Linda). Pabaigoje – vėl šokiai zumbos ritmu. Mankštos tinkamos įvairiausio amžiaus ir pajėgumo žmonėms, tiek vyrams, tiek moterims.

Rugpjūčio 14 d. 18 val. „Mano geriausias draugas“. Keturkojų vikrumo ir grožio varžybos su Šiaulių šunų mylėtojų klubo „Agility“ sekcija „Akela“

Šiaulių šunų mylėtojų klubo „Agility“ sekcijos „Akelos“ komanda pristatys šunų vikrumo sporto šaką. Tai gana jauna šunų sporto šaka, kilusi Anglijoje iš žirgų sporto. Pirmą kartą parodomąją šunų vikrumo sporto programą žiūrovai galėjo išvysti 1977 m. šunų parodos metu. Jau tada sulaukta didelio susižavėjimo. Šiandien ši šunų sporto šaka yra žinoma visame pasaulyje, o kiekvienos varžybos pritraukia vis daugiau mėgėjų ir profesionalų.

Per nuotaikingą renginį vilos parke žiūrovai išvys, kaip šuo, valdomas tik gestais ir komandomis, turi be klaidų ir kuo greičiau įveikti iš įvairių kliūčių sudarytą trasą. Šios varžybos tinka bet kokio amžiaus, veislės ir dydžio šunims. Tad visi keturkojų mylėtojai kviečiami praleisti smagų vakarą drauge su savo augintiniais ir išbandyti jėgas varžybose.

Konkursas „Vasara „Aušros“ muziejuje“

Vasarą Chaimo Frenkelio viloje ir kituose „Aušros“ muziejaus padaliniuose vyksta įvairūs renginiai, pvz., Tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis, Kupolinių ir Žolinių šventės Žaliūkių malūnininko sodyboje, lankytojams siūlomos ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai. Tad visi raginami aktyviai atostogauti su „Aušros“ muziejumi, dalyvauti renginiuose, lankytis ekspozicijose, savo buvimą muziejuje užfiksuoti nuotraukose. Fotografavimasis visuose „Aušros“ muziejaus padaliniuose – Chaimo Frenkelio viloje, Žaliūkių malūnininko sodyboje, ŠAM Edukacijos centre, Dviračių bei Radijo ir televizijos muziejuose – nemokamas, tad kiekvienas, apsilankęs muziejuje ir įsiamžinęs, gali dalyvauti populiariausios nuotraukos konkurse. Net trims laimingiesiems, kurių nuotraukos surinks daugiausia balsų, atiteks kvietimai į vasaros palydėtuves drauge su garsiuoju akordeonistu Martynu Levickiu XI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio uždarymo koncerte rugpjūčio 29 d. 19 val. Visos konkurso sąlygos – muziejaus tinklalapyje www.ausrosmuziejus.lt ir profilyje socialiniame tinkle „Facebook“.

Šiaulių „Aušros“ muziejaus inf.
Rolando Parafinavičiaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top