Pradinis / Kūrybos podiumas / Verslininkė, širdį atidavusi rankdarbiams

Verslininkė, širdį atidavusi rankdarbiams

Dienomis ji – logistikos įmonės vadovė, o vakarais ir savaitgaliais pasineria į kūrybą. Prieš dešimt metų atradusi skrebinimą, Reda Milkintienė taip pamėgo šią laisvalaikio veiklą, kad išaugino ją iki kūrybinės studijos. Savaitgalio išvykas, keliones moteris dažnai be jokio liūdesio iškeičia į širdžiai mielą rankų darbą, kurio rezultatais džiaugiasi vertinantieji tikrumą ir unikalumą.

Fotografuoti itin mėgstančios Redos dėmesį skrebinimas patraukė dėl paprasčiausio noro gražiai susidėti nuotraukas į albumus. Pasigaminusi keletą albumų sau ir parodžiusi juos tada populiariuose interneto forumuose, sulaukė žmonių prašymų pagaminti jiems ką nors panašaus. Patenkintieji jos darbu perduodavo žinutę iš lūpų į lūpas ir norinčiųjų turėti gražų albumą fotografijoms vis daugėjo. Taip  natūraliai pomėgis peraugo į kūrybinę studiją „RV creative studio“.

Bendraujant su Reda akivaizdu – ji dega tuo, ką daro. Stengiasi kuo daugiau išmokti, sužinoti – dalyvauja kitų meistrų kursuose, perka pamokas internete, eksperimentuoja. Anot jos, mokymasis rankdarbių srityje – nenutrūkstamas procesas, nes pasaulyje vis atsiranda naujų medžiagų, patys klientai dažnai pasufleruoja įvairių idėjų, tenka pasukti galvą, kaip jas įgyvendinti.

Tobulindama įgūdžius, ieškodama naujų medžiagų, sprendimų, R. Milkintienė ilgainiui pradėjo gaminti ir knygas receptams, užrašams, darbo knygas, itin populiarius vaikų pirmųjų gyvenimo metų albumus. Dar vėliau į gaminių liniją įsiliejo ir įvairių formų veidrodžiai vaiko kambario interjerui. Kurdama autorė siekia išlaikyti savąją stilistiką, kad jos darbai būtų atpažįstami.

Paklausta apie kūrybinį procesą, Reda išduoda, kad ilgiausiai užtrunka ne gamyba, o idėjos brandinimas. „Techniškai pagaminti albumui prireikia kelių valandų, bet kūrybinę dalį ilgai nešioju širdyje, kol subrandinu mintį apie viršelio dekorą. Noriu, kad kiekviename kūrinyje būtų tik tam žmogui skirta detalė. Į juos įdedu daug širdies šilumos ir visada su jauduliu išlydžiu į naujus namus“, – pasakoja kūrėja, kurios darbai dažnai tampa dovanomis vestuvių, krikštynų, Kalėdų ir kitomis progomis.  

Moteris pastebi, kad dabartiniame visko perpildytame pasaulyje žmonės vis labiau ieško tikrumo, unikalumo, nuoširdaus jausmo. „Manau, kad mano klientai ir yra tie, kurie vertina tikrą rankų darbą, originalią idėją, išskirtinumą. Kurie ieško sau ar artimiesiems ilgam išliekančio prisiminimo, nori nustebinti“, – kurti įkvepiančius žmones apibūdina Reda.

Darbo dienomis R. Milkintienė rūpinasi nuosavo logistikos verslo reikalais, o kūrybai skiria didelę dalį laisvalaikio. „Kūryba man padeda atitrūkti nuo darbinių rūpesčių, suteikia galimybę išreikšti save. Gera jausti ir žinoti, kad tavo darbas yra vertinamas, kad žmonės žavisi, džiaugiasi, giria. Tai įkvepia ir skatina toliau dirbti, tobulėti, mokytis. Dėl to jausmo galiu visą vakarą sėdėti ir dėlioti detales vis naujam kūriniui“, – šypsosi.  

Redai svarbu, kur iškeliauja jos darbai, ryšys su klientais. Su kai kuriais ilgainiui susidraugauja, atranda bendrų temų. Moteris vertina klientų suteikiamą laisvę kurti, įgyvendinti savo idėjas. Džiaugiasi, kad jos nauji kūrybiniai sprendimai priimami su entuziazmu, įsitvirtina ir tampa neatsiejama „RV creative studio“ dalimi.  

Daugiau kūrėjos darbų – „Facebook“ puslapiuose „RV creative studio“ ir „RV handmade

Akvilės Razauskienės nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top