Pradinis / Kultūra / Vilija Urbonienė ir Oksana Sadauskienė surengs koncertą neįprastoje vietoje

Vilija Urbonienė ir Oksana Sadauskienė surengs koncertą neįprastoje vietoje

M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas, artėjant šv. Kalėdoms, organizuoja ir socialinį renginį. 2018 m. gruodžio 14 d. (penktadienį) 14.00 val. jau trijose vietose Fondo rodytą programą „PAŠAUKTAS VARDU“ norime nuvežti į Panevėžio pataisos namus (P. Puzino g. 12, Panevėžys). Čia savo kūrybą, autorines dainas, atliks Vilija Urbonienė (vokalas, gitara) ir jos scenos partnerė Oksana Sadauskienė (smuikas). Pirmą kartą Fondas šią programą šių metų rugsėjo pabaigoje rodė Saldutiškio dvare (Saldutiškio mstl., Utenos r.), toks pat koncertas, jau spalio pabaigoje, vyko Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) neparapinėje bažnyčioje, dar vadinamoje Kauno Soboru, ir Hugo Šojaus dvare-muziejuje Šilutėje.

Duetas šiais metais pirmą kartą buvo pakviestas dalyvauti autorinės dainos festivalyje „Purpurinis vakaras“. Jame Vilija Urbonienė sakė: „Kūryba man – gyvybiškai reikalingas pomėgis. Kad nesusprogčiau. Nuo jausmų, gamtos grožio, mažų kasdienybės stebuklų. Viską sudedu į dainas ir paleidžiu… Dainoms užgimti reikia sulaukti tylos ir erdvės. Su kolege smuikininke Oksana muzikuojame beveik pusę amžiaus. Smuiko melodija ir tekstas dainoje lyg dvi draugės ant suoliuko parke kalbasi, džiūgauja, šėlioja, liūdi… Abi esame iš Rokiškio. 2013 m. įrašėme autorinių dainų albumą „Iki Tavęs“, 2017 m. – „Pašauktas vardu“.

Programa „Pašauktas vardu“ – tai trylika melodingų, lyriškų, jausmingų dainų, lydimų gitaros ir smuiko akompanimento. Jose telpa visos gyvenimo spalvos ir troškimai. Tačiau svarbiausia – kelionė link giliausio, tikrojo troškimo – savo pašaukimo, kuris padeda viskam stoti į savo vietas. Jis giliai mūsų širdyse ir jo nežino niekas kitas, tik mes patys. Norėdami išsiaiškinti ir įgyvendinti savo pašaukimą, kuris mus formuoja, skatina eiti į priekį, ieškome gėrio, mokomės išsilaisvinti iš savo fantazijų, momentinių užgaidų, įnorių naštos, tarp tūkstančio pasaulio žodžių išgirsti Gyvąjį Žodį, klausytis tikrovės, kurioje gyvename, ir kiekvieno sutikto žmogaus, nesiblaškydami apsisprendimų dvejonėse, skubėti pas kitus ir nešti Meilę…

RĖMĖJŲ  DĖKA  RENGINYS  NEMOKAMAS!

Daugiau  informacijos  apie  Fondo  veiklą  galite  rasti  svetainėje  internete www.ciurlioniopaveldas.eu

Organizatorių inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: