Pradinis / Renginiai, pramogos / Žmonių saugumui aptveriamos visos sostinės aktyvaus laisvalaikio erdvės

Žmonių saugumui aptveriamos visos sostinės aktyvaus laisvalaikio erdvės

Saugodama vilniečių sveikatą, karantino metu sostinės savivaldybė ėmėsi laikinai aptverti vaikų žaidimo aikšteles, lauko treniruoklius, krepšinio, futbolo, tinklinio, teniso aikšteles, šachmatų stalus, stalo teniso stalus ir kt., prie ugdymo įstaigų esančias sporto ir laisvalaikio aikšteles, Baltojo tilto aikštyną, mat koronavirusas ilgam išlieka ant metalinių ir kitų paviršių.

Daugiau kaip 500 vaikų žaidimo aikštelių ir kitų vilniečių pamėgtų laisvalaikio leidimo vietų STOP juosta planuojama aptverti jau artimiausiu laiku. Į pagalbą savivaldybė pasitelkė miestą ir aikšteles prižiūrinčias bendroves, seniūnus ir Gedimino legiono savanorius. Skaičiuojama, kad laisvalaikio erdvėms aptverti prireiks net 50 km minėtos juostos.

„Šiuo metu turime vengti bet kokio nereikalingo žmonių kontaktavimo. Deja, bet lauko aikštelės yra žmonių susibūrimo traukos šaltiniai, kuriose gali plisti infekcija. Taip pat inventoriaus paviršius – jis gali būti infekuotas ir skirtingi žmonės liesdami gali užsikrėsti. Todėl labai prašome visų sąmoningumo, paisyti įrengtų draudžiamųjų ženklų ir vengti šių vietų“, – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas. 

Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai patruliuos po aikšteles, kur renkasi ir būriuojasi daugiau žmonių, – jie draugiškai informuos besibūriuojančius  apie karantiną ir viruso pavojų.  

Vilniaus miesto savivaldybė miesto vaikų žaidimo aikštelėse įrengė 300 informacinių lentelių, kuriose prašoma jomis nesinaudoti. Savivaldybė dėkoja rėmėjams – bendrovėms „Inkidea“ ir DUV, įmonėms „Biseris“, „Economus“ , kurie daug prisidėjo, kad mieste atsirastų šios lentelės.  

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: