Pradinis / Renginiai, pramogos / Vilniečių šeimai – netikėtas kvietimas paviešėti garsios moters sodyboje

Vilniečių šeimai – netikėtas kvietimas paviešėti garsios moters sodyboje

Išgirdusi TV3 vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ kūrėjų pasiūlymą į svečius pasikviesti paprastų, visiškai nepažįstamų žmonių, televizijos kamerų nevengianti Kristina Brazauskienė sureagavo vienareikšmiškai: „Mielai!“ Žinoma moteris šiltai sutiko jauną šeimą, atvykusią į jos prabangią sodybą ant ežero kranto. „Labai netikėta ir įdomu iš arti pamatyti kaip gyvena ponia Kristina“ – jau rytoj, antradienį, 19.50 val. TV3 eteryje susijaudinimo neslėps laidos herojai Rūta ir Vytis.

Įspūdinga viešnagė K. Brazauskienės sodyboje prasidės, ko gero, didžiausiu žinomos moters pomėgiu – žvejyba: „Čia visas turtas yra po žeme. Ir tai ne nafta, o… sliekai!“

K. Brazauskienė svečiams ne tik aprodys savo valdas, bet ir paprašys patalkininkauti. „Mes irgi neseniai išsikraustėme į priemiestį – ten kaimynai vištas laiko, triušius augina, visada grynas oras ir ramybė“, – gyvenimo užmiestyje privalumais džiaugsis laidos herojė Rūta.

Viešnagės kulminacija – vaišėmis nukrautas stalas. „Man labai patinka gaminti. Net kai dirbau direktore, stengiausi pati prisidėti prie valgio virimo. Gamindama maistą aš ilsiuosi!“ – atviraus K. Brazauskienė. Kokią didžiausią žuvį yra pagavusi žinoma moteris? Kokios daržovės auga jos darže?

„Žiūrėk! Geras!“ vedėjų duetas – Justinas Jankevičius su Dileta Meškaite – su TV3 žiūrovais sveikinsis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 19.50 val. Čia laukia ne tik vasariškas nuotykis su žvaigžde, bet ir linksmiausi namų vaizdeliai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top