Pradinis / Aktualijos / Vilniui – išskirtinis Vokietijos žiniasklaidos dėmesys

Vilniui – išskirtinis Vokietijos žiniasklaidos dėmesys

Didieji Vokietijos žiniasklaidos portalai šį mėnesį sutartinai pristatė Vilnių kaip įdomią kelionių kryptį.  Milijonines auditorijas turinčių Vokietijos žiniasklaidos gigantų „Stern“ ir „Focus“ portaluose skaitytojus į Vilnių viliojo miesto vasaros kultūros renginiai, kurių pristatymą parengė turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

„100 metų nepriklausomybės atkūrimą verta švęsti! Lietuva ir jos sostinė Vilnius šiai progai puikiai pasiruošė. Gatvės taps koncertų scena, mieste bus eksponuojami tarptautinio lygio meno kūriniai. Šventiškiau negali būti“, – gegužės 20 dienos publikacijoje rašė vienas didžiųjų Vokietijos žiniasklaidos kanalų „Stern“, kurio portale kas mėnesį apsilanko 30 milijonų skaitytojų. Publikacijoje pristatomi turistams patrauklūs Vilniaus vasaros kultūros renginiai – „ArtVilnius“, „Tebūnie naktis“, „Sostinės dienos“.

„Coachella“ baigėsi, „Hurricane“ festivalis dar neprasidėjo, – rašė 80 milijonų skaitytojų dėmesį per mėnesį pritraukiantis portalas „Focus“, turėdamas galvoje vienus garsiausių vasaros festivalių JAV ir Vokietijoje bei atkreipdamas dėmesį į Lietuvoje šiemet švenčiamą Valstybės atkūrimo šimtmetį. – Bet vasaros šventės dar nesibaigė. Vilniuje vasaros dienos ilgos ir šviesios – puiki priežastis užsukti į Lietuvos sostinę ir atkreipti dėmesį į įdomiausius jubiliato renginius.“

„Go Vilnius“ organizuotos viešinimo kampanijos Vokietijoje metu apie Vilnių rašė daugiau nei 30 žiniasklaidos kanalų, tarp jų populiarūs regioniniai ir kelionių portalai.

Viso pasaulio, taip pat ir Vokietijos žiniasklaidos dėmesys į Vilnių nukrypo ir dėl „Lonely Planet“ sudaryto Europos labiausiai rekomenduojamų aplankyti vietų dešimtuko, į kurį buvo įtraukta ir Lietuvos sostinė. Šia proga vokiečių keliautojams Vilnių pristatė Vokietijos žiniasklaidos gigantai „Spiegel“ (mėnesio auditorija 114 milijonų) ir „Bild“ (170 milijonų).

Vokietija yra viena iš tikslinių Vilniaus turizmo rinkų: Lietuvos sostinė šioje šalyje nuosekliai pristatoma kaip savaitgalio kelionės kryptis, akcentuojant įdomiausius renginius ir šiais metais švenčiamą Valstybės atkūrimo šimtmetį. Šios šalies turistai sostinėje yra sparčiausiai auganti turistų grupė. Per tris pirmuosius šių metų mėnesius Vilniuje apsilankė beveik 12 tūkstančių turistų iš Vokietijos, t. y. 40,1 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: