Pradinis / Aktualijos / Vilniuje atidaryta Tarptautinė Baltijos juvelyrikos paroda

Vilniuje atidaryta Tarptautinė Baltijos juvelyrikos paroda

Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20) atidaryta keturių dienų trukmės (kovo 12–15 d.) XI tarptautinė Baltijos juvelyrikos paroda „Amber Trip 2014“.

„Tai – didžiausia specializuota juvelyrikos paroda Baltijos šalyse, svarbus kasmetis įvykis visiems juvelyrams. Ir mūsų miestas jau akivaizdžiai tapo Baltijos regiono juvelyrikos sostine. Tad sveikinu visus, atvykusius į gintaro miestą! Vilniaus miesto savivaldybė Jums, gerbiamieji parodos dalyviai ir svečiai, užsakė puikų orą. Juk gintaras visų pirma yra saulė, šiluma, šviesa – visa, ko mums taip trūksta po žiemos. Parodos dalyviams linkiu užmegzti gerus partnerystės ryšius, lankytojus kviečiu pasigrožėti puikiais meno kūriniais, o parodos svečiams linkiu pačių geriausių emocijų, įspūdžių ir pavasariško oro mūsų mieste“, – sakė parodos kasmetės globėjos – Vilniaus miesto savivaldybės – atstovas laikinai einantis Vilniaus mero pareigas Romas Adomavičius.

Paroda skirta tiek juvelyrams profesionalams, tiek dizaineriams, tiek gamybos organizatoriams ir praktikams, tiek technologinių gaminių, prietaisų, įrenginių gamintojams. Kaip ir kasmet, parodoje taip pat pristatomos naujausios pramonės technologijos, moderni technika.

Lankytojai galės susipažinti su naujausiomis šios grožio industrijos srities tendencijomis, pamatyti naujausius pasaulio profesionalių juvelyrų darbus, įsigyti ar užsisakyti išskirtinių autorinių papuošalų, juvelyrinių akmenų.

Parodos dienomis vyks ir tarptautinis juvelyrikos meno konkursas. Juvelyrai-menininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Nyderlandų, Lenkijos, Vokietijos ir kitų šalių pristatys darbus, sukurtus konkrečiam asmeniui. Konkurso žiuri komisija, atsižvelgdama į pagrindinius šiuolaikinio meno kanonus, svarbiausiu vertinimo kriterijumi laikys meninę kūrinio vertę.

„Amber Trip“ – ne tik komercinis, bet ir įdomus, aktualus seminarų tematika renginys. Ilgamete juvelyrikos darbo patirtimi dalysis žinomiausi šios srities atstovai iš Lietuvos, Rusijos, Vokietijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos. Taip pat bus aptariamos juvelyrikos verslo tendencijos atskirose šalyse.

Parodos atidaryme dalyvavo LR Seimo, Vyriausybės vadovai ir atstovai, ambasadoriai ir kiti svečiai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top