Pradinis / Grožis ir mada / Vizažistė Ieva Daščiorė apie vasaros makiažo tendencijas: 3 kasdienio makiažo patarimai

Vizažistė Ieva Daščiorė apie vasaros makiažo tendencijas: 3 kasdienio makiažo patarimai

Su vizažiste Ieva Daščiore susitinkame jos jaukioje studijoje, kurioje ji kartu su kolegomis užsiima įvairiais įdomiais projektais. Ieva jau nuo pirmųjų susitikimo akimirkų pasirodo labai šiltas ir nuolat besišypsantis žmogus, o pokalbio metu aidi juokas ir mergaitiški pašnekesiai.

Kaip ir kada supratote, kad Jūsų pašaukimas yra dirbti vizažiste?

Visada žinojau, kad noriu dirbti kažką meniško, nes visą gyvenimą piešiau. Atsakymas atėjo visai netikėtai, kai leidau vasarą Amerikoje ir buvau labai sutrikusi, nežinojau, kas esu ir ką noriu veikti… Vieną dieną tiesiog netyčia pamačiau skelbimą apie makiažo kursus ir iš karto supratau, jog privalau pabandyti. Vien nuo tos minties aplankė keistas palengvėjimas ir nuo tada makiažas manęs nebepaleido.

Ką labiausiai mėgstate savo darbe?

Dinamiką ir kūrybinę laisvę, tačiau visų svarbiausia – laimingos klientės akys!

Kokios Jūsų mėgstamiausios makiažo priemonės?

Ryškus lūpdažis, antakių pieštukas, bronzeris ir BB kremas.

Ar artėjanti vasara turi išskirtinių tendencijų, kurias būtų naudinga žinoti?

Spalvota akių kontūro linija, ryškios lūpos, monochromatinis makiažas (kai ta pačia arba artima jai spalva dažomos lūpos, akys ir skruostai), skaisti, sveika ir švytinti oda, vešlūs lengvai šukuojami į viršų antakiai, metalo spalvos šešėliai (įkvėpti aštuntojo dešimtmečio disko stiliaus), pastelinės spalvos. Bet svarbiausia man – tiesiog buvimas savimi… Galite dažytis ir atrodyti taip, kaip norite, svarbiausia, jog tai leistų jums jaustis gerai ir komfortiškai, nes šis sezonas skirtas individualumui!

Kokius tris svarbiausius kasdienio makiažo patarimus duotumėte merginoms?

Svarbiausia yra pasirinkti tinkamas makiažo priemones. Patarčiau investuoti į vizažisto konsultaciją, kaip tinkamai pasirinkti spalvas ir tekstūras. Kai priemonės tinka jūsų odos tipui, viskas tampa daug paprasčiau.

Dar vienas patarimas – neperkraukite kosmetikos krepšelio. Šiuo atveju mažiau yra daugiau. Tam tikras makiažo priemones galima naudoti keliems tikslams, tad būkite kūrybingos.

Na, ir, žinoma, susigalvokite kuo paprastesnę ir greitesnę makiažo rutiną. Aš asmeniškai patarčiau odą tepti drėkinamuoju tonuotu kremu ar lengvu makiažo pagrindu, su pieštuku paryškinčiau antakių formą, lengvai paryškinčiau akis. Veido bruožus pabrėžčiau bronzeriu bei skaistalu ir, žinoma, lūpas padrėkinčiau blizgiu ar švelniu lūpdažiu.

Vizažistės paslaugų paketas

Ieva tikra darbštuolė. Ji ne tik moko merginas, kaip taisyklingai dažytis, ir peržiūri turimą kosmetikos krepšelį, bet ir pati priima klientes, atlieka joms tobulą makiažą. Taip pat čia priimami ir vyrukai. Jiems atliekamas vyriškas grimas. Tai tarytum nematomas makiažas, išlyginantis odą ir paslepiantis visus netobulumus. Tai ypač aktualu jaunikiams, kad vestuvių dieną ne tik nuotraukose, bet ir vaizdo įrašuose atrodytumėte nepriekaištingai.

Čia laukiamos ir nuotakos, kurios drąsiai gali kreiptis į Ievą dėl vestuvinio makiažo. Na, o prieš tai, žinoma, rekomenduojama pasidaryti bandomąjį makiažą, kuris leis suprasti, ar tikrai norite šią ypatingą dieną taip atrodyti.

Vizažistė, be makiažo paslaugų, gali jus nustebinti ir lengva šukuosena.  Tai labai patogu toms, kurios neturi laiko pakeisti kirpėjos ir vizažistės. Šios paslaugos metu daroma lengva šukuosena bei dieninis, „express“ arba vakarinis makiažas.

Dar viena svarbi paslauga – kosmetikos krepšelio revizija. Ši paslauga – tai pagalba išsirinkti jums tinkamiausias priemones arba jau turimas prikelti naujam gyvenimui. Vizažistės misija – ne tik išrinkti naujus jums tinkamus produktus, bet ir parodyti būdus, kaip visapusiškai panaudoti tai, ką jau esate įsigijusi.

Taigi galbūt metas apsilankyti grožio pamokėlėje, peržvelgti kosmetikę ar pasigražinti prieš pasimatymą? Ieva jūsų laukia!

Daugiau Ievos patarimų skaitykite straipsnyje „Interviu su vizažiste Ieva Daščiore ir jos 3 patarimai merginoms apie kasdienį makiažą

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: