Pradinis / Renginiai, pramogos / „Žalgirio“ kapitonas P. Jankūnas su moksleiviais pynė trispalves draugystės apyrankes

„Žalgirio“ kapitonas P. Jankūnas su moksleiviais pynė trispalves draugystės apyrankes

Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama pilietinė iniciatyva ,,Lietuvai ir man“ artėja prie kulminacijos – 25-ojo Lietuvos nepriklausomybės jubiliejaus. Ta proga visi Lietuvos piliečiai yra kviečiami suskubti iki kovo 10 d. pinti trispalves apyrankes – vieną sau, o kitą – dovanų Lietuvai, simbolizuojančią padėką bei pagarbą savo nepriklausomai šaliai. Iniciatyvos organizatoriai net neabejoja, kad vieningiems Lietuvos piliečiams pavyks nupinti 250 tūkst. draugystės apyrankių ir jomis papuošti Gediminaičių stulpų konstrukciją Nacionalinėje dailės galerijoje.

Prie šio kilnaus tikslo prisideda ir vienas iš akcijos ,,Lietuvai ir man“ ambasadorių – Kauno ,,Žalgirio“ krepšinio klubo kapitonas Paulius Jankūnas. Norėdamas prisidėti prie idėjos netradiciškai paminėti Lietuvos gimtadienį, jis aplankė VDU „Rasos“ gimnaziją gimtajame Kaune. Per susitikimą su gimnazistais krepšininkas kalbėjosi apie tai, kodėl svarbu mylėti ir garsinti savo kraštą ir kodėl pats prisijungė prie akcijos ,,Lietuvai ir man“.

,,Man yra didelė ir neapsakoma garbė atstovauti Lietuvai tiek žaidžiant Kauno „Žalgiryje“, tiek nacionalinėje rinktinėje. Didžiuojuosi, kad turime laisvą šalį, ir kviečiu ją mylėti, saugoti ir gerbti. Gera būti namie, kalbėti lietuviškai, laisvai mąstyti ir nebijoti reikšti savo mintis. Sveikinu visus jubiliejinių Nepriklausomybės atkūrimo metinių proga!“ – kalbėjo vienas iš akcijos ambasadorių, seniausio ir daugiausia titulų pelniusio Lietuvos krepšinio klubo lyderis P. Jankūnas.

Penktadienį ant specialiai akcijai sukurtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos buvo užrišta šimtas tūkstantoji trispalvė draugystės apyrankė – tai pusiaukelė tikslo link, tad prie akcijos prisijungusios mokyklos ir kitos organizacijos skuba nupinti savąsias apyrankes. Su gimnazistais bendravęs dviejų metrų ūgio krepšininkas džiaugėsi, kad visiems būreliuose po tris pavyko nupinti daugiau kaip pusšimtį draugystę, vienybę ir Lietuvą simbolizuojančių apyrankių ir kad galėjo bent trumpam sugrįžti į savo kadaise lankytą mokyklą.

Nenuginčijamai populiarios Lietuvoje sporto šakos atstovas ir vienas iš aktyviausių akcijos ,,Lietuvai ir man“ ambasadorių P. Jankūnas žino, kas yra vienybė ir nuoširdus meilės jausmas savo gimtajai šaliai. Per kiekvienas rungtynes arba čempionatus krepšininkai yra labai palaikomi savo sirgalių – lietuvių, kurių lūpose netyla žodis ,,Lietuva!“. Lygiai taip pat kviečiame visus neabejingus Lietuvos piliečius palaikyti akciją ,,Lietuvai ir man“ ir apsilankyti svetainėje www.lietuvaiirman.lt.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: