Pradinis / Grožis ir mada / Žinai, kuria kryptimi eiti? Atrasi save ir Lietuvoje!

Žinai, kuria kryptimi eiti? Atrasi save ir Lietuvoje!

MI2012ruduo_I-118

Mums pavyko užmegzti šiltą ir draugišką pokalbį su dizainere Ieva Daugirdaite, kuri, tiesa, nors jauna, bet tikrai ne iš kelmo spirta. Kalbėjomės apie savirealizacijos galimybes Lietuvoje, ir žinote ką? Ieva labai taikliai atsakė ir davė atkirtį visiems tiems, kurie puola pirmiau laimės ieškoti užsienyje nei Lietuvoje. Anot jos, kaip gali save atrasti kažkur svečioje šalyje, kai nepažįsti nei tos šalies kultūros, nei moki kalbą, nei pažįsti žmones, ten gyvenančius. Pirmiausia turi atrasti save čia, tėvynėje, o tada jau ieškoti būdų, kaip patekti į plačiuosius vandenis.

„Man atrodo, kad dažniausiai jauni žmonės apskritai nežino, kuria kryptimi jie nori eiti, lengviausia pasakyti, kad viskas blogai, negu kažko imtis. Nuvykus į Londoną, tikrai niekas nepasikeis, jei Lietuvoje neturėjai ambicijų, tai ir ten liksi tik dar vienu socialiniu vienetu…“ – teigė dizainerė Ieva, kuriai jau teko pabūti paties Juozo Statkevičiaus asistente.

Lengvu žingsniu arba NE – AUKŠTAKULNIAMS!

Pačios Ievos kūryboje valdžią ima moteriškumas ir lengvumas, nors dizainerė naudoja griežtą kirpimą, tiesias linijas, tačiau šviesios spalvos ir žaidimas įvairiomis faktūromis padaro drabužius itin žaismingus ir intelektualius. Jai nereikia žudančių aukštakulnių, kad perteiktų moteriškumą. Ką jau kalbėti apie eleganciją ir komfortą tokiais batais vaikštant. O juk gyvename tokiu metu, kai patogumas ir komfortas – patys svarbiausi aprangos kriterijai. Šįkart „Mados Infekcijoje“ Ieva pristatė paslaptingo pavadinimo kolekciją – „EUNOIA“, bet reiškia jis visai žemiškus dalykus – mąstymą, teigiamas mintis. Ši kolekcija buvo dedikuojama besišypsančiai miesto keliautojai, kurios nevaržo perkrauti drabužiai, kuri visada nusiteikusi pozityviai ir savo pozityvumu užkrečia kitus. „Mano kolekcijos idėja buvo skirta laisvai ir nepriklausomai miesto merginai, kuri atsikelia ryte ir jaučiasi be galo laiminga, nes ji tiesiog laiminga, jai nereikia nei aukštakulnių, nei dar kažkokių nereikalingų daiktų, kad tokia būtų“, – tikino dizainerė Ieva.

Kolekcija, kuriai negalioja jokie amžiaus limitai

Kaip ambicingoji Ieva teigė, esi jaunas, kol jautiesi laimingas. Tai ne amžius, ne išvaizda, tai tiesiog jausmas, kad gali būti laisvas ir nevaržyti savo poreikių, nebijoti rengtis šviesiais drabužiais, būti pastebėtas aplinkinių ir būti pozityvių minčių dalytoju. Juk kitus geriausiai užkrečia geras asmeninis pavyzdys. Argi tai ne tikriausia tiesa?

Pačią Ievą Daugirdaitę mūzos ir įkvėpimai aplanko skaitant dailininkės, abstrakčiojo ekspresionizmo puoselėtojos mintis knygoje „Writings“ („Rašinėjimai“) ir, vos atšilus orams, nemalšinamas noras ir poreikis klajoti. O kas įkvepia tave? Ar atsakei sau į šį klausimą? Gal tai kelias į asmeninę sėkmę?

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top