Pradinis / Grožis ir mada / Žinomų moterų pasikeitimai apstulbino ir vyrus

Žinomų moterų pasikeitimai apstulbino ir vyrus

Į Kauno įvaizdžio salone surengtą vasarišką vakarą pakviesti svečiai apstulbo – tokio ryškaus tąkart stiliaus meistrams savo išvaizdą patikėjusių garsių moterų pasikeitimo niekas nesitikėjo.

„Maniau, jog Rimai tiesiog pašukuos plaukus ir padarys makiažą. O čia… Kerinčiai!“ – komplimentų savo žmonai Rimai negailėjo grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Be jos, įvaizdžio salone „313 Rolė“ pirmąjį birželio sekmadienį apsilankė ir žinoma šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė bei televizijos laidos „TV pagalba“ žurnalistė Gerda Žemaitė.

„Rima – labai egzotiškų bruožų, graži moteris. Labai jaunatviška, nuoširdi, gera mama ir net močiutė. Šiai moteriai – metas žydėti ir skirti laiką sau. Ji – tarsi iš serialo nužengusi aktorė, ne lietuviška, kitokia. Todėl buvo nuspręsta pabrėžti jos gymio ypatumus“, – pasakojo įvaizdį R. Ivanauskienei kūrusios ir atlikusios Džiuljeta Vėbrė ir Lina Veikelienė.

Meistrės parinko atnaujinti savo įvaizdį sutikusiai Rimai šiek tiek šviesesnius plaukų tonus, pereinančius sruogomis į kapučino kavos atspalvius, tai suteikė veido spalvai dar didesnį įdegio, vasaros atostogų, jaunatviškumo, lengvumo įspūdį.

„Viena iš šios vasaros tendencijų kalbant apie plaukus yra rudų ir karamelinių atspalvių derinimas tarpusavyje“, – sakė D. Vėbrė.

„Mano plaukai labai gerai priima dažų spalvą. Net jei būna nurodyta, kad ji išsilaikys vos kelias savaites, man taip neįvyksta! – su šypsena kalbėjo E. Straleckaitė-Daugėlė, į įvaizdžio salono meistrių Ugnės Petraitytės ir Violetos Augulytės siūlomus pasikeitimus iš pradžių reagavusi kiek atsargiai. – Bet jei būčiau žinojusi, koks bus tikras rezultatas… Nuo šiol čia būsiu drąsesnė!“

Žinomai šokėjai jau yra tekę išmėginti įvairius įvaizdžius – jos plaukai yra buvę kaštono, lapės, ugnies, vyšnių spalvos. Dėl pastarosios vienu metu Eglė bičiulių net buvo vadinama „Čere“ („cherry“ iš anglų kalbos išvertus reiškia vyšnią).

„Nors įsitikinau, kad labiausiai žmogui tinka jo „gimtoji“ plaukų spalva. O aš esu natūrali šviesiaplaukė“, – sakė E. Straleckaitė-Daugėlė.

Pasak meistrių, Eglė yra linksmas, pozityvus žmogus, profesionali šokėja, dabar jau žmonos bei mamos vaidmenis atliekanti moteris.

„Ji turi tiek daug tikros meilės, švelnumo, šilumos. Daug personažų vienoje asmenybėje, tačiau jai svarbiausia šiuo metu mamos vaidmuo. Būtent ją mes ir pasistengėme išryškinti, kad be didelių pastangų ir dažnų lankymųsi salone visuomet atrodytų nepriekaištingai“, – kalbėjo U. Petraitytė ir V. Augulytė.

Jos pasirinko Eglei atlikti šiuo sezonu vieną populiariausių dažymo būdų – kalifornietiškąjį, sukuriantį saulėje nugairintų plaukų efektą.

Bene labiausiai pasikeitimų metu neatpažįstama tapo G. Žemaitė, sulaukusi daugybės išvydusiųjų galutinį rezultatą komplimentų.

„Jos spalvos tipas – vasara, todėl Gerdai tinka vidutinio šviesumo spalvos, suteikiančios švelnumo, linksmumo“, – sakė įvaizdį televizijos žvaigždei kūrusios Vaida Kondrotienė ir Lina Samerdokienė.

Anot jų, viena iš šios vasaros tendencijų yra didelės plaukų apimties sukūrimas pasitelkiant smulkias garbanas – devintojo dešimtmečio disko arba net afrikietiško stiliaus šukuosenos.

„Vis žiūriu į veidrodį ir galvoju, kad tai – ne aš!“ – juokėsi G. Žemaitė.

Ji pridūrė, jog valiūkiška šukuosena tarsi ragina griebti riedučius ir pasiduoti vasaros šėlsmui.

„Gerai, kad turiu namų raktą, nes vyras turbūt vargiai atpažins“, – šmaikštavo pašnekovė.

G.Žemaitė pasakojo niekuomet iki šiol neišbandžiusi smulkių garbanėlių šukuosenos.

„Ir plaukai rožinės spalvos nebuvo niekada!“ – pridūrė ji.

Bebaigdama vidurinę mokyklą ji tapo juodaplauke. Vėliau smalos ryškumo spalvą paįvairino mėlynomis sruogomis.

„Buvau ir oranžinė, ir blondinė. Bet man labiausiai tinka šaltesni plaukų spalvų tonai“, – sakė G. Žemaitė.

Vakaro, kuriam dirigavo žinomas renginių vedėjas Dainius Martinaitis, metu pasikeitimų dalyvės pasipuošė dizainerės Gintarės Ačaitės suknelėmis.

„Visi esame skirtingi – skirtingų formų, spalvų, charakterių, gyvenimo būdo. Kiekvienas turime savų tikslų ir atliekame pačių pasirinktus gyvenimo vaidmenis. Dėl šių ir dėl daugelio kitų priežasčių nereikėtų aklai sekti mados tendencijomis, o tiksliai žinoti, kas tau konkrečiai tinka ir kodėl. Tuomet, kuriant įvaizdį, jau galima atsižvelgti ir į šiandienos stiliaus aktualijas“, – pasakojo renginio, kurio tema buvo „Surask savo rolę“, iniciatorė D. Vėbrė.

Loretos Kondratės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: