Pradinis / Renginiai, pramogos / Žurnalo „Lietuvė“ pristatymas: garsios viešnios, išskirtinės dovanos ir netikėtas duetas

Žurnalo „Lietuvė“ pristatymas: garsios viešnios, išskirtinės dovanos ir netikėtas duetas

Naujasis žurnalo „Lietuvė“ numeris buvo sutiktas itin šiltai. Į jo pristatymo vakarą Kaune, studijoje „Kurk“, susirinko ne tik kūrybinė komanda, bet ir žurnalo gerbėjos, žinomos moterys, palaikančios kūrėjų misiją stiprinti lietuvių pasididžiavimo savo tauta jausmą, skleisti meilę savo šaliai, tapti savotišku jungiamuoju tiltu tarp gyvenančių Lietuvoje ir svetur.

Įžanginį žodį tarė žurnalo sumanytoja, įkūrėja ir redaktorė Inesa Uktverienė. Ji pabrėžė norėjusi sukurti tokį žurnalą, prie kurio galėtų prisidėti daugybė lietuvaičių: savo įkvepiančiomis istorijomis, įdomia patirtimi, kūryba, pozityvumu. Ne veltui „Lietuvės“ logotipe išryškintas žodelis „TU“.

I. Uktverienė padėkojo savo didžiausiems pagalbininkams šiame kūrybiniame darbe: nuo žurnalistų, fotografų iki dekoratorių, modelių, vizažistų, kūrėjų, kurie daug prisideda prie leidinio išskirtinumo. Kiekvienam skyrė ne tik nuoširdžius šiltus žodžius, bet ir po dovanėlę – savo rankų darbo papuošalą.

Gražios padėkos buvo skirtos ir žinomoms kaunietėms, kurios, nepaisydamos didelio užimtumo, nepraleido šio renginio: dainininkei Ingridai Kazlauskaitei, šokėjai Gintarei Slausgalvienei su dukrelėmis, floristikos dizainerei, televizijos laidų vedėjai Kristinai Rimienei.

Vakaro viešnios šiltai bendravo, prisimindamos įdomų žurnalo kūrimo procesą, džiaugdamosi bendru kūrybos rezultatu, dalydamosi mintimis ir idėjomis būsimiems numeriams, stengdamosi pažinti naujai sutiktus žmones, kurių kiekvienas įdomus savo patirtimi ir žiniomis.

Į renginį azarto įnešė viktorina, kurios tematika susijusi su Lietuva: dalyviams teko iš kelių eilučių atspėti, kas atlieka dainas apie mūsų šalį, ir išgirdus trumpus pristatymus įvardyti pasaulyje garsius lietuvius. Laimėtojai džiaugėsi vertingomis dovanomis – nuo rankų darbo eglutės žaisliukų, Lietuvos fotografijų albumo iki juvelyrės kurtos nuostabios apyrankės su mūsų šalies kontūru.

Koks renginys be dainų? Tuo labiau kai jame dalyvauja dainingoji I. Kazlauskaitė. Viktorinos metu ji ne tik vienintelė atspėjo itin senos, bet populiarios dainos atlikėją, bet ir užtraukė tą kūrinį duetu su žurnalo įkūrėja. Dueto skambesys nustebino visus, tad kito numerio pristatymui lyg juokais, lyg rimtai abi pasižadėjo paruošti bendrą dainą.

Organizatoriai dėkoja visiems, dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šio renginio. Vakaro vaišės – Peilis ir šakutė, dekoras – 2Frogs. Dovanos: krepšys „Lietuva“ –  Pitex, knyga „123 Beautiful Lithuania“ – Terra Publica, varlytė ir juostelė su tautiniais ornamentais – Saulytės varlytės, eglutės – Mei Tai nešioklė – Maži dideli, apyrankė – Keliautojų medalionas“, marškinėliai – „Kitokis“.

„FYL I frameyourlife photography“ nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: