Pradinis / Renginiai, pramogos / „Žuvėdra“ intensyviai ruošiasi atsisveikinimo skrydžiams

„Žuvėdra“ intensyviai ruošiasi atsisveikinimo skrydžiams

Neseniai Lietuvai apie paskutinį atsisveikinimo skrydį pranešęs legendinis sportinių šokių kolektyvas „Žuvėdra“ gali didžiuotis ištikima publika – „Švyturio“ arena nesutalpina visų norinčiųjų balandžio 3 dieną padėkoti ansambliui už šalies garsinimą visame pasaulyje.

Į renginį, skirtą „Žuvėdros“ klubo 50-mečiui ir ansamblio 25-mečiui paminėti, bilietai beveik ištirpo, o ansamblio gerbėjų dėmesys artėjant pasirodymui nemažėja. Dėl šios priežasties rengiamas papildomas koncertas, kuris Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyks balandžio 2 dieną.

„Simboliška, kad „Žuvėdra“ nuleis savo sparnus mieste, iš kurio ir pakilo į auksines pergales. Atsisveikinimo su publika ir klubo jubiliejaus renginys vyks tik uostamiestyje, todėl į koncertą žmonės suplūs iš visos Lietuvos. Norėjome sutalpinti visus, pasitarėme su Skaistute ir Romu Idzelevičiais ir nusprendėme, kad reikia skelbti papildomą koncertą“, − teigė renginio organizatorius ir buvęs „Žuvėdros“ šokėjas Linas Lapėnas.

Net 7 metus ansamblyje šokęs ir Lietuvai iškovojęs 5 Europos bei 4 pasaulio čempionų medalius L. Lapėnas pasakoja, kad šiomis dienomis šokėjai labai įtemptai ruošiasi pasirodymui − repetuoja vakarais, laisvalaikiu ir savaitgaliais. Savo kasdienius darbus koncertui aukoja ir „Žuvėdros“ veteranai.

„Visi, kuriems teko dirbti su treneriais Idzelevičiais, žino, jog kiekvienas išėjimas ant parketo privalo būti tobulas – būtent toks bus ir paskutinis pasirodymas. „Žuvėdros“ šokėjams įskiepytas didžiulis atsakomybės ir pareigos jausmas. Į balandžio 2 dienos koncertą buvusi ansamblio šokėja Andra Vaidilaitė atvyks, galima sakyti, tiesiai iš lėktuvo, iš Honkonge vykusio pasirodymo“, − pasakoja L. Lapėnas, kuris ir pats dviem dienoms trumpam grįš į „Žuvėdrą“ ir dalyvaus jubiliejiniame atsisveikinimo koncerte.

Dviejų dalių renginyje „Žuvėdra“ kvies į paskutinį auksinį skrydį – žiūrovai išvys pasaulį ir Europą sudrebinusias programas „Rio“, „Viva Ispanija!“, „James Bond“, „Uraganas“, solinius šokėjų pasirodymus.

Arenoje susitiks net kelios klubo išaugintos šokėjų kartos. Jaunimą keis veteranai, klubą sveikins iš užsienio sugrįžę kolektyvo šokėjai.

Iškilmingame renginyje „Žuvėdrą“ taip pat sveikins ir buvę ansamblio nariai, dabar žinomi televizijos veidai, grupės „Džentelmenai“ nariai Andrius Butkus ir Tadas Rimgaila.

„Žuvėdros“ atsisveikinimo skrydį lydės pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, vadovaujamas dirigento Ugniaus Vaiginio, bei vienas žymiausių gitaros virtuozų Tomas Varnagiris. Renginio globėjas – Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: