Pradinis / Apie mus

Apie mus

„Lietuvė“ – tai portalas, vienijantis po pasaulį išsibarsčiusius ir Lietuvoje likusius tautiečius. Čia rasite išvykusiųjų sėkmės istorijų ir pasakojimų apie likusiųjų Lietuvoje pasiekimus, požiūrį į emigraciją. Portale nepamirštami ir įvairūs Lietuvoje vykdomi projektai, kultūros renginiai, šalies švietimo naujienos, grožio ir sveikatos specialistų, karjeros konsultantų patarimai. Naudingos informacijos ras vaikus auginančios mamos ir mėgstantieji suktis virtuvėje.

Čia nerasite pigių skandalų, nes mūsų tikslas – skleisti pozityvią, aktualią ir naudingą informaciją, parodyti, kad lietuviai vieni kitų sėkme džiaugtis moka.

Jeigu užsukę į šį portalą supratote atradę bendraminčių, prie jo kūrimo galite prisidėti ir Jūs – mielai laukiame pasiūlymų, rekomendacijų ir Jūsų minčių įvairiomis temomis.  Siųskite mums savo naujienas.

Parašyti mums galite el. paštu inekta@gmail.com arba info@lietuve.lt

Portalo įkūrėja įmonė „Inekta“ (Kaunas).

 

Už reklamų turinį ir kalbą redakcija neatsako.

Komentaras

  1. Sveiki. Norėjau paklausti ar būtų galima Jums atsiųsti straipsnį( interviu tipo), kurį publikuotumėte puslapyje ar pan., apie labai įdomią asmenybę, kurią labai žaviuosi ir noriu,kad dauguma sektų tokiu gyvenimo požiūrių kaip jos?

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top