Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kinas, muzika, TV»Moksleiviui nusišypsojo sėkmė vaidinti seriale „Rezidentai“
Kinas, muzika, TV

Moksleiviui nusišypsojo sėkmė vaidinti seriale „Rezidentai“

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Televizijos žiūrovai įrodė – jie gali ne tik mėgautis laisvalaikiu prie televizorių ekranų, stebėdami TV3 komišką medicinos serialą „Rezidentai“ su žinomiausiais šalies aktoriais, bet ir patys pademonstruoti savo aktorinius gabumus. Sausio 19 dieną paskelbtas konkursas „Tapk „Rezidentų“ žvaigžde“ sulaukė neįtikėtino populiarumo. Serialo gerbėjų atsiųstus filmukus internautai peržiūrėjo daugiau nei milijoną kartų (1 017 901), ir peržiūrų skaičius kasdien auga.

Konkurso taisyklės buvo paprastos: visi, trokštantys gauti vaidmenį seriale „Rezidentai“, turėjo paruošti vienos minutės trukmės filmuką. Jame turėjo atlikti vieną iš trijų siūlomų užduočių: vaidinti galvos skausmą po audringo vakarėlio; vaidinti pacientą (-ę), įsimylėjusį (-ią) vieną iš rezidenčių (-tų); vaidinti, kad sužinojo apie savo itin sunkią retą ligą, kuria serga tik penki žmonės pasaulyje.

Konkurso organizatoriai sulaukė kone 100 vaizdo įrašų. Iš jų buvo atrinkti 45, atitikę visas konkurso taisykles ir reikalavimus. Originalūs ir nuotaikingi filmukai buvo publikuojami TV3, TV6, TV8 ir TV3 „Play“ televizijų paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“, už juos buvo galima balsuoti. Filmukai buvo publikuojami ir portale „Žinios.lt“. Kuo anksčiau dalyvis atsiuntė savo filmuką konkursui, tuo didesnę tikimybę jis turėjo surinkti daugiausia internautų balsų.

TV3 serialą „Rezidentai“ kuriančios prodiuserių įmonės „Videometra“ komanda konkurso „Tapk „Rezidentų“ žvaigžde“ nugalėtoją išrinko atsižvelgdama į filmuko originalumą ir balsų bei peržiūrų skaičių. Laimėtoju tapo Grigorijus Orlovas, 18 metų vilnietis. Jo filmukas sulaukė net 3308 „patinka“ ir glėbio palaikančių komentarų.

Vaizdo įraše vaikinas, mėtydamas sniego gniūžtes, dėstė: „Kodėl aš turėčiau tapti kviestine žvaigžde? O kodėl ne? Teatras, vaidyba yra man įgimtas dalykas! Tai būtų didelis šuolis mano gyvenime. Koks šuolis – nesvarbu! Tačiau aš iš jūsų lauksiu žinių kaip pacientas iš gydytojo – ar aš gyvensiu, ar negyvensiu. Tiesiog norėčiau gyventi seriale „Rezidentai“.“

Sužinojęs, kad laimėjo konkursą, moksleivis neslėpė džiaugsmo. Jis prasitarė, kad viskas įvyko netikėtai: savo filmuką atsiuntė neplanuotai, per daug tam nesiruošęs. Grigorijus daug metų lankė teatro būrelį ir labai norėtų studijuoti aktorystę. „Mane vaidyba labai žavi“, – sako vienuoliktokas ir tikina, kad stengiasi visur dalyvauti ir išnaudoti visas pasitaikančias galimybes.

Grigorijus taps viena iš kviestinių serialo „Rezidentai“ žvaigždžių. Tokiomis jau spėjo tapti Natalija Bunkė, Mindaugas Papinigis, Karina Stungytė, Vitalijus Cololo, Gidonas Šapiro-Bilas ir daug kitų. Dabar – entuziastingojo Grigorijaus eilė. Galbūt Lietuvos padangėje sužibės nauja žvaigždė? Kaip seksis konkurso laimėtojui filmavimo aikštelėje su garsiais šalies aktoriais, TV3 žiūrovai išvys jau greitai.

„Žinios.lt“ nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisTikimasi, kad jau pavasarį Druskininkuose pradės veikti lynų keltuvas
Kitas straipsnis Pomidorienė su avinžirniais

Susiję straipsniai

Nuo „Eurovizijos“ iki liaudies dainų: ką klauso Lietuva?

20 gegužės, 2025

 „Muzikos talentų lyga 2025“ subūrė 700 jaunųjų balsų iš visos Europos

18 balandžio, 2025

Kuršių nerija pripažinta vienu iš Europos kino kultūros lobių

16 balandžio, 2025
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

© 2025 Žurnalas Lietuvė. Prižiūrima Cyber-Network.eu
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.