Pradinis / Kinas, muzika, TV / 11-osios „Lietuvos garbės“ kūrėjai kviečia pagerbti mažuosius herojus

11-osios „Lietuvos garbės“ kūrėjai kviečia pagerbti mažuosius herojus

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kaip ir kasmet, prie ekranų žiūrovus suburs TV3 televizija. Tiesioginiame eteryje jau 11-ąjį kartą bus surengti tradicija tapę paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusiųjų apdovanojimai „Lietuvos garbė“.

Iškilmingoje ceremonijoje bus papasakotos išskirtinės, jautrios, ypatingos gerumo istorijos. Mūsų šalį gerais darbais garsinantiems šių istorijų herojams bus įteiktos „Lietuvos garbės“ statulėlės.

TV3 nuo šių metų pradžios kviečia žiūrovus siūlyti nominantus – žmones, kurie 2015-aisiais nusipelnė mūsų šaliai. Geri darbai turi būti įvertinti, todėl visi Lietuvos žmonės vis dar kviečiami siūlyti tuos, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę. Siūlyti galima užpildžius anketą: http://lietuvosgarbe.tv3.lt/nominuok-zygdarbi.

„Mes labai džiaugiamės, kad žiūrovai taip aktyviai siūlo savo herojus ir kad jiems svarbu, jog kilnūs darbai būtų pagarsinti, o juos atlikę žmonės – apdovanoti. Kovo 11-oji bus puiki proga pasidžiaugti gerais darbais ir žmonėmis, garsinančiais mūsų šalį“, – sako projekto prodiuserė Laura Paukštė.

„Kiekvienais metais ypatingo dėmesio sulaukia mažieji herojai – vaikai, kurie kaskart nustebina savo drąsa, geranoriškumu, pasiaukojimu. Norime apie tokius vaikus pasakoti garsiai ir juos pagerbti ypatingai. Tad jei jūsų kaimynystėje gyvena toks vaikas, kurio pasiekimai ar geri darbai įkvėptų kitus, – duokite mums žinią, ir mes pasirūpinsime, kad apie jį sužinotų visa Lietuva“, – kviečia L. Paukštė.

Per „Lietuvos garbės“ gyvavimo dešimtmetį paprastiems ir mūsų šaliai nusipelniusiems Lietuvos žmonėms įteikta 90 statulėlių.

TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top