Pradinis / Šeima ir sveikata / 5 intraveninės terapijos privalumai

5 intraveninės terapijos privalumai

Intraveninė terapija – tai vis labiau populiarėjantis sveikatinimo būdas, galintis greitai ir efektyviai pagerinti savijautą, suteikti energijos ir puoselėti grožį.

Intravenous injection in hospital

Lašelinėmis ir įvairiais vitaminų bei maistingųjų medžiagų „kokteiliais“ organizmą stiprinanti terapija yra itin visapusiška, o tai, kad visos šios medžiagos patenka tiesiai į kraują, apeidamos virškinimo traktą, labai sustiprina jų poveikį.

Tad, jei nuolatos ieškote, kaip kuo geriau pasirūpinti sveikata ir visuomet jaustis puikiai, skaitykite toliau ir sužinokite 5 pagrindinius intraveninės terapijos privalumus.

Kam yra taikoma intraveninė terapija?

Intraveninė terapija gali būti taikoma siekiant pakelti energijos lygį, sumažinti uždegimą, padėti atkurti organizmo pusiausvyrą ir sustiprinti imunitetą. Ji taip pat taikoma įvairioms lėtinėms ligoms, depresijai, nerimui ir stresui gydyti.

Specialūs lašelinių „kokteiliai“ rekomenduojami ir besirūpinantiems grožiu: jais skaistinama ir nuo laisvųjų radikalų žalos saugoma oda, stiprinami plaukai, skatinama kolageno ir elastino gamyba.

Dažniausios lašelinių mišinių sudedamosios dalys yra elektrolitai, vitaminai, mineralai, gliukozė, aminorūgštys ir įvairios veikliosios medžiagos, pvz., skirtos kovai su alergijomis ar norint sumažinti skausmus.

Intraveninė terapija yra saugus, veiksmingas ir efektyvus būdas pagerinti sveikatą ir savijautą, todėl gali būti puikus priedas prie sveikos mitybos ir sporto režimo.

5 intraveninės terapijos privalumai

1.  Greitai atkuria maistinių medžiagų balansą

Intraveninė terapija greitai atkuria reikiamą vitaminų ir kitų maistinių medžiagų kiekį organizme. Lašeline į kraują patenkančios medžiagos pasisavinamos greičiau ir efektyviau nei iš, pvz., geriamųjų papildų, nes yra apeinamas virškinamasis traktas.

Taip pasisavinama net iki 100 proc. visų medžiagų! Šis būdas pasirūpinti organizmu taip pat labai naudingas nuo pykinimo arba kitų virškinimo trakto sutrikimų kenčiantiems žmonėms, kuriems tabletės ir kiti geriamieji papildai netinka.

2.  Efektyviai mažina dehidrataciją

Intraveninė terapija yra veiksmingas būdas greitai atkurti reikiamą skysčių kiekį kūne ir sumažinti dehidrataciją, nes dažnai po ilgo ir intensyvaus fizinio krūvio tiesiog išgerti vandens neužtenka.

Lašelinės yra labai naudingos sportininkams, prarandantiems daug skysčių treniruočių ir rungtynių metu. Terapija papildo ir elektrolitų bei maistinių medžiagų atsargas.

3.  Greitai palengvina įvairius nemalonius simptomus

Lašelinės taip pat gali būti naudojamos norint greitai sumažinti su nuovargiu, išsekimu, pykinimu, galvos skausmais, pagiriomis, peršalimu susijusius simptomus. Atkūrus reikiamą skysčių kiekį kūne ir papildžius organizmą būtinomis medžiagomis žmogus greitai grįžta į normalią būseną ir jaučiasi atsigavęs bei žvalus.

4.  Veiksmingai stiprina imuninę sistemą ir kovoja su stresu

Intraveninės terapijos metu organizmas aprūpinamas vitaminais, mineralais ir skysčiais, galinčiais padėti sustiprinti imuninę sistemą ir taip sumažinti infekcijos ir įvairių ligų riziką. Lašelinės taip pat gali būti saugus ir veiksmingas būdas mažinti stresą ir nuovargį, kuriuos šiandien dažnai patiria kone kiekvienas.

5.  Gerina bendrą sveikatą ir savijautą

Nebūtina skųstis konkrečiais simptomais, kad norėtum jaustis tiesiog geriau. Iš tiesų daug žmonių intraveninę terapiją taiko kaip papildomą priemonę norėdami pastiprinti organizmą, sumažinti nuovargį, pagerinti virškinimą ir pagreitinti atsigavimą po sporto ar smagaus vakarėlio.

Vitaminai ir mineralai taip pat suteikia daugiau energijos, taigi vos per valandą galima pasijusti tarsi labai gerai išsimiegojus ir nuostabiai pailsėjus.

Kaip užtikrinti terapijos saugumą ir efektyvumą?

Nors intraveninė terapija yra saugi, norint apsisaugoti nuo nemalonaus šalutinio poveikio ir užtikrinti jos efektyvumą, yra svarbu kreiptis tik į patyrusius ir sertifikuotus profesionalus, nes ji reikalauja žinių ir tikslumo.

Specialistai ne tik atliks įvairius tyrimus ir išsiaiškinę sveikatos būklę, poreikius, galimas komplikacijas ir šalutinį poveikį paskirs geriausią terapiją, bet ir stebės jus visos procedūros metu. Saugą išmanantys gydytojai padės išvengti komplikacijų ir galės iš karto reaguoti į visus pokyčius, prie jų prisitaikyti.

Profesionali komanda sertifikuotoje klinikoje su pacientu būna kartu nuo pirmo iki paskutinio žingsnio: rūpinasi saugumu, stebi procesą ir pataria, kaip elgtis po terapijos.

O bandymas priimti lašelinę namuose arba nesertifikuotoje vietoje gali sukelti rimtą pavojų sveikatai. Be tinkamo mokymo, žinių ir įrangos padidėja infekcijos, netinkamo dozavimo ir kitų komplikacijų rizika.

Jei norite sužinoti, kaip vitaminų lašelinės gali padėti jums, spauskite čia: skaityti daugiau.

Partnerio turinys (redakcija neatsako už teksto turinį)

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top