Pradinis / Kinas, muzika, TV / A. Ivanauskas-Fara apie 40 metų trunkančią santuoką: „Žmona tvarko visus gyvenimo kampus“

A. Ivanauskas-Fara apie 40 metų trunkančią santuoką: „Žmona tvarko visus gyvenimo kampus“

Legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara šiais metais ne tik atšventė savo 60-ąjį jubiliejų, bet ir mini 45-uosius metus scenoje. Beveik visą gyvenimą besisukdamas pramogų pasaulyje, atlikėjas ne tik nesusirgo žvaigždžių liga, išleido ne vieną hitą, bet ir sukūrė didelę, nuostabią šeimą.

Jau šiandien TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri pokalbiai apie žinomo vyro išpuoselėtus santykius su žmona bei vaikais, populiarumo kainą ir nelengvą muzikanto dalią Lietuvoje.

Šiandien, sekmadienį, laidos „Raudonas kilimas“ komanda prie pietų stalo kalbėsis ne tik su Lietuvos scenos grandu A. Ivanausku-Fara, bet ir su visa didele jo šeima. Nors visi dainininko šeimoje aktyvūs ir užsiėmę, be galo vertina laiką kartu. Prie bendro stalo ne tik skambės juokas, bet užvirs nuoširdus ir itin atviras pokalbis.

Net 45-erius metus scenoje skaičiuojantis A. Ivanauskas-Fara pasakojo, kad niekada nesuabejojo dėl savo pasirinkto kelio. Tačiau, nors ir turėdamas ilgą sceninę patirtį, dainininkas prisipažino, kad lipdamas į sceną dar ir dabar jaudinasi.

Atlikėjas atskleidė nekantriai besiruošiantis jubiliejiniam grupės „Rondo“ turui ir tikino, kad geriausias įvertinimas yra ne pinigai, o tai, kad gerbėjai dainuoja kartu. „Aš savęs nelaikau ypatingu žmogumi. Galbūt vienintelis iš visų atlikėjų nelaikau savęs genijumi“, – kukliai sakė dainininkas.

Be galo mėgstantis savo darbą A. Ivanauskas-Fara kalbėjo ir apie nelengvą muzikanto dalią. „Dabar pasidomėjau dėl pensijos, tai net negalvojau, kad taip gali būti. Galiu pasakyti atvirai, dabar mokėdamas tikrai labai nemažai, aš, ko gero, būsiu ubagų ubagas“, – apie artėjančią senatvę kalbėjo atlikėjas.

Net 40 metų puoselėjantis santuoką su žmona Rima ir užauginęs tris talentingus vaikus, A. Ivanauskas-Fara žiūrovams papasakos ne tik susipažinimo su mylimąja istoriją, bet ir ilgaamžės santuokos paslaptį. Atlikėjas neslepia, kad susipažįstant su Rimos tėvais virpėjo keliai, tačiau pereiti visus išbandymus buvo verta – šiandien juodu džiaugiasi darnia santuoka.

„Ji – gera šeimos vadybininkė. Aš,  kaip menininkas, skraidau ten kažkur platybėse, o ji žemėje: viską žino, viską pastebi. Žmona tai ir galva, ir kaklas, ir kepenys, ir inkstai, ir kas tik nori. Ji tvarko visus gyvenimo kampus“, – gražių žodžių žmonai negailėjo A. Ivanauskas-Fara.

TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top