Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kinas, muzika, TV»Agnė Juškėnaitė pristato dainą „Mano sienos“
Kinas, muzika, TV

Agnė Juškėnaitė pristato dainą „Mano sienos“

ATNAUJINTA:13 spalio, 2015Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Stulbinamos sėkmės sulaukusi ir tikru „Lietuvos balso“ atradimu tapusi Agnė Juškėnaitė tęsia savo karjerą ir sparčiai kopia į Lietuvos pramogų pasaulio viršūnę. Ji neseniai kartu su koncertiniu turu „Galingas balsas“ ir trečiojo sezono nugalėtoja Justina Budaite apkeliavo visą Lietuvą. Be to, Agnė tapo ryškia ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono naujiena – projekto prodiuseriai pasirinko ją populiariausio šalyje muzikinio šou reportere. Šiandien ji pristato pirmąją dainą „Mano sienos“.

Agnės charizmą pastebėjo ir kiti televizijos laidų kūrėjai: ją dažnai galima išvysti populiariausiose pokalbių laidose, kiekvieną savaitę galima sekti jos vaizdo dienoraštį LNK svetainėje. Tačiau šlovė Agnei, regis, galvos nesusuko ir ji lieka ištikima pagrindiniam savo keliui – muzikai: šiuo metu ji lavina balsą Rositos Čivilytės vokalo studijoje.

Ilgai brandintą pirmąją dainą „Mano sienos“ ji sukūrė bendradarbiaudama su žinomais muzikos kūrėjais – muzikos ir žodžių autoriumi Kristupu Bubneliu ir muzikos prodiuseriu Jonu Talandžiu, dirbusiu su tokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis kaip Nelly Furtado ir Annie Lennox. A. Juškėnaitė pripažįsta, jog bendraautoriai pataikė lyg pirštu į akį: „Daina yra apie pasirinkimą būti savimi be pagražinimų ir taikymosi prie standartų. Visa tai perteikta per ironijos spalvą, pasišaipant iš tų, kurie nublizgintas melo kaukes nešioja kasdien.“

Ekscentriška asmenybė visada išsiskyrė tiesmukumu, aštriais komentarais ir nusistovėjusių taisyklių nepaisymu. Agnės teigimu, standartų nepaisymas jai leidžia išlikti savimi. „Dar būdama dvyliktoje klasėje atvažiavau į Vilnių pas būsimo teatro režisūros kurso vadovą režisierių ir pasakiau jam: „Sveiki, aš Agnė Juškėnaitė, noriu pas jus studijuoti jau šiemet.“ Tiesiog taip paprastai, be ceremonijų.“ Panašu, kad dvyliktokės įžūlumas šiuo atveju visai tiko – ji jau tais pačiais metais lankė paskaitas akademijoje. O  mokyklą baigė savarankiškai – Agnė atvyko laikyti tik egzaminų.

LNK nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisKaune – pasaulinė filmo apie Č. Sugiharą premjera
Kitas straipsnis Ypatingo dainininkės Neringos Šiaudikytės gimtadienio akimirkos

Susiję straipsniai

Džiazo gatvės istorijos

28 balandžio, 2026

Lietuvoje atgyja egzotiškas muzikos instrumentas iš praeities – pianola

27 balandžio, 2026

„ČIURLIONIO PALIESTI“ – DIALOGAS SU M. K. ČIURLIONIO IDĖJOMIS

20 balandžio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.