Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Žmonės»Aktorė Beata Tiškevič-Hasanova – apie ilgai slėptus jausmus mylimajam
Žmonės

Aktorė Beata Tiškevič-Hasanova – apie ilgai slėptus jausmus mylimajam

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Trapi, gležna ir labai jausminga – taip galima apibūdinti „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis“ pašnekovę, televizijos ir radijo laidų vedėją, aktorę Beatą Tiškevič-Hasanovą. Moteris, kuri pastaruoju metu kovoja už moterų lygybę, už teisę būti savimi, laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei prisipažino, kad pati savęs ieškojo nuo pat vaikystės. Pajusti pilnatvę jai padėjo vyras Rufatas Hasanovas, kurio ji kantriai laukė trejus metus. Atviras pokalbis – sausio 2 d. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

B. Tiškevič-Hasanova prisiminė pirmąjį susitikimą su būsimuoju vyru – kone meksikietišką melodramą. Ji, būdama jauna studentė, išvyko į aktorių stovyklą Rusijoje. Ten kaip jaunas režisierius iš Azerbaidžano buvo pakviestas ir Rufatas Hasanovas. Tiesa, juodu susitiko tik paskutinį stovyklos vakarą. Atrodytų, labai trumpas laikas meilės kibirkštims užsižiebti, tačiau Beata prisipažino: ji nebegalėjo pamiršti Rufato.

„Rufatas buvo vedęs, turėjo kitą šeimą, taigi aš grįžau į Lietuvą, ir mes tiesiog nebegalėjome bendrauti. Kartais susisiekdavome internetu, bet labai retai. Mūsų meilė buvo tarsi uždraustas vaisius“, – apie savo meilės dramą pirmą kartą prabilo aktorė.

Beata prisipažino, kad nors ir labai mylėjo Rufatą, nesitikėjo gražios baigties: „Maniau, kad paskęsiu melancholijoje, o po kelerių metų ištekėsiu už pirmo pasitaikiusio ir gyvensiu nuobodų įprastą gyvenimą.“ Tačiau trejus metus trunkantys užslėpti jausmai jai nedavė ramybės. Beata nusprendė rizikuoti ir už paskutinius pinigus nusipirko bilietą į Azerbaidžano sostinę Baku, kur gyveno Rufatas. „Aš tiesiog žinojau, kad tai yra tas vienintelis vyras, nors visi man kartojo, kad išprotėjau ar esu kvaila“, – pasakojo B. Tiškevič-Hasanova.

Prieš metus Beata ir Rufatas atšoko vestuves. Jos buvo itin slaptos. Beata, paklausta, ar jos penkmečio ar dešimtmečio plane yra vietos vaikams, gerokai nustebino laidos „Kitoks pokalbis“ vedėją. „Aš nežinau, kam man reikalingi vaikai, man jų nereikia. Manau, net ir mano tėvų karta į pasaulį paleido atžalas tik tam, kad taip reikėjo, nes taip buvo įprasta. Jie patys nesuvokė, ar jų nori, ar jiems jų reikia“, – sakė jaunoji aktorė.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisInformacija Kauno viešojo transporto keleiviams
Kitas straipsnis Mados iliustratorė Anya Dee: „Žinau, kad turėsiu ką parodyti pasauliui“

Susiję straipsniai

Vilniaus „Huracán Coffee“ – geriausi kavos skrudintojai pasaulyje

16 balandžio, 2026

Nuomonės formuotoja Inidė Jasnauskaitė-Jonaitė: pripažįstu – socialiniai tinklai valdo mano gyvenimą  

8 balandžio, 2026

Jonas Valančiūnas – apie stresą, emocijas ir bemieges naktis

7 balandžio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.