Pradinis / Renginiai, pramogos / Apie kokį gimtadienį svajoja garsios moterys

Apie kokį gimtadienį svajoja garsios moterys

Dainininkė Karina Krysko-Skambinė, šokėja Lina Chatkevičiūtė, „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Stiklickienė, krepšininkė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, verslininkė Kristina Strolienė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė – žinomos moterys, kurioms šiemet sukanka 35-eri. Jos, tapusios vakarėlio „Kodas 34“, surengto grožio ir odontologijos centro „V&A“ atidarymo proga, pagrindinėmis viešniomis, pasinėrė į svajonių gimtadienio pramogas.

„Diena grožio procedūrose ir daug saldumynų. Tiek, kiek nori. Ir kad juose nebūtų kalorijų“, − apie svajonių gimtadienį pasakojo dainininkė K. Krysko-Skambinė.

Dainininkė atviravo esanti pieninio šokolado gerbėja ir galinti išsyk suvalgyti ne vieną skanumyno plytelę. „Na ir po to pasimėgauti dar kuo nors saldžiu!“ − juokėsi šiemet mažąjį jubiliejų gegužės 14 d. švęsianti kaunietė, itin mėgstanti ir labai saldžią arbatą.

Į pastebėjimą, jog, būdama neabejinga saldumynams, sugeba išsaugoti tobulą figūrą, K. Krysko-Skambinė atsakė, jog tam reikia nemažai pastangų. Dainininkė patikino, kad net geri mamos genai po šokoladų puotos nepaslepia pakitusių kūno apimčių. Svarstyklių namuose neturinti dainininkė permainas jaučia apsirengusi mėgstamus drabužius. Todėl naujausia K. Krysko-Skambinės aistra – procedūra radijo dažnio aparatu, po kurios apimtys iškart sumažėja dviem centimetrais.

„Stengiuosi pirkti gerą kosmetiką, rūpintis ir veidu. Šia prasme nepataupysi, nes pokyčiai pirmiausia jame ir pastebimi. Visi nori išlikti jauni kuo ilgiau. Suprantu, kad laiko nesustabdysi, bet stengtis reikia“, − neabejojo atlikėja.

Gegužės 23 d. taip pat 35-ąjį gimtadienį švęsianti G. Stiklickienė sakė norinti, kad šįkart sukaktis jai būtų itin įsimintina, todėl ketina draugus pakviesti paplaukioti jachta Kauno mariomis.

Ji neslepia – tokių gimtadienių, kuriuos prisimena iki šiol, jai teko išgyventi ne vieną. Pavyzdžiui, trisdešimtmetį ji sutiko kartu su projektu „Aš myliu Lietuvą“, todėl šventėje vyravo tautinė tematika, o vidurnaktį buvo ne dainuojama „Ilgiausių metų“, o giedamas Lietuvos himnas.

31-ąjį gimtadienį G. Stiklickienė sutiko sodyboje. Dažniausiai per jos šventes būna šiltas oras, tačiau tąsyk lijo. „Ilgai šokau basa lietuje!“ − pasakojo pašnekovė.

Iki nėštumo G. Stiklickienė sakė dėl kūno apimčių ne itin nerimavusi. Tačiau, besilaukdama vaikelio, ji per dieną suvalgydavusi po kilogramą ledų… O tai, pasak G. Stiklickienės, nepraslydo be pėdsakų.

„Tad gimtadienis yra ir šventė, ir priminimas, kad turime vis labiau rūpintis savo išvaizda“, − sakė glėbį dovanotų rožių laikydama pašnekovė.

Lapkričio 17 d. 35-erių sulauksianti E. Monginienė sakė gimtadienį norinti praleisti ten, kur šilta ir gražu. „Metai pėdsaką tikrai palieka, todėl rūpintis savimi būtina. Iki šiol daug dėmesio skyriau veido procedūroms, bet teks jau investuoti ir į kūną“, − su šypsena sakė papuošalų kūrėja.

Profesionali krepšininkė R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 35-ąjį gimtadienį atšventė sausio 11 dieną. Eilinio gimtadienio vakarą ji praleisdavo su draugėmis, o šįsyk vyras pasirūpino pokyliu restorane. „Neprisimenu gimtadienio, per kurį nebūčiau žaidusi krepšinio. Taip buvo ir šįsyk. Po varžybų važiavau tiesiai į šventės vietą, kur manęs jau laukė vizažistė. Tad, kol svečiai pradėjo rinktis, pasiruošti spėjau“, − sakė jubiliatė.

Arnoldo Zavecko nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top