Pradinis / Renginiai, pramogos / Asociacijos „Eigulių Aukuras“ eglės įžiebimo šventė

Asociacijos „Eigulių Aukuras“ eglės įžiebimo šventė

Gausus būrys kauniečių, nepabūgusių šaltuko, gruodžio 5 dienos vakarą susirinko prie Pilėnų pagrindinės mokyklos. Čia vyko asociacijos „Eigulių Aukuras“ eglutės įžiebimo šventė. Artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga surengtoje šventėje, kurią organizavo asociacijos pirmininkas Ramūnas Parachomikas bei narės Kristina Parachomikienė ir Inesa Uktverienė, netrūko smagios muzikos ir dainų, šventinės nuotaikos ir šypsenų, vaikų krykštavimo, nuoširdžių sveikinimų ir, žinoma, puikių dovanų tiek mažiesiems, tiek suaugusiesiems.

Į renginį ateinančias šeimas pasitiko nuotaikinga kalėdinė muzika. Aplink eglutę pasklido vaikų balsai ir juokas. Savo šventine nuotaika, energija nejučia jie apkrėtė ir kiek santūresnius suaugusiuosius.

Šventė prasidėjo nuo „Eigulių Aukuro“ pirmininko R. Parachomiko, vedėjų Kristinos ir Inesos, taip pat renginio globėjos Lietuvos Respublikos Seimo narės, kandidatės į Kauno merus Orintos Leiputės sveikinimo žodžių. O. Leiputė padėkojo šios bendruomenės renginių organizatoriams už Eigulių mikrorajono gyventojus subūrusią jau nebe pirmą gražią šventę ir jos pirmininkui įteikė simbolinę dovaną – aukurą. Netrukus, visiems kartu suskaičiavus iki dešimties, buvo įžiebta eglutė ir nuvilnijo džiugūs susirinkusiųjų šūksniai. Tačiau tai tebuvo visų smagybių pradžia.

Šventinę programą pradėjo Jūratės Miliauskaitės vadovaujamas jaunųjų dainininkų kolektyvas „Linksmasis Do“. Šie atlikėjai smagiomis dainomis pasistengė išjudinti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Nuotaikingą koncertą tęsė balsingoji Milita, o vėliau – moterų choras „Smaragdas“.

Vakaro svečiams sušalti neleido ne tik linksmos atlikėjų dainos, bet ir karšta arbata, asociacijos narės Renatos Drulienės vaišės. Mažuosius, prižiūrimus tėvelių, džiugino bengališkosios ugnelės, kurias dovanojo Vita Smalskytė. Atėjusieji turėjo galimybę laimėti ir puikių prizų, įsteigtų renginio rėmėjų. Šventės dalyviams, teisingai atsakiusiems į vedėjų klausimus, Gintaro Smailio firma „A&G Taksi“ dovanojo nemokamų važiavimo taksi paslaugų.

O kokia šventė be fejerverkų? Tad vakaro pabaigoje šventinį šurmulį nustelbė ir puikų reginį dovanojo visų lauktieji fejerverkai. Šis renginys bendruomenei buvo išties puiki repeticija prieš Naujųjų metų sutikimo šventę.

Renginio organizatoriai ir rėmėjai nepaliko šventės dalyvių, ypač mažųjų, be dovanų: vaikams buvo išdalytos prekybos centro „IKI“ saldžiosios dovanėlės, suaugusieji dalijosi nemokamais mezgimo žurnalais, galėjo parsinešti į namus eglučių šakų ir pasipuošti jas šventėms. Palinkėję bendruomenės nariams būti laimingiems, džiaugtis vieniems kitais, renginio organizatoriai atsisveikino iki kitų metų.

Šventės rengėjai dėkoja visiems atlikėjams, taip pat rėmėjams, be kurių renginys nebūtų buvęs toks sėkmingas ir ypatingas: eglę dovanojusiam Raudondvario girininkijos kolektyvui, žaliaskarę atvežusiai ir prizų įsteigusiai Gintaro Smailio firmai „A&G Taksi“, fejerverkų šventei dovanojusiems Lietuvos Respublikos Seimo narei Orintai Leiputei ir Steponui Vaičikauskui, saldžiųjų dovanėlių dosniai skyrusiam prekybos centrui „IKI“, taip pat Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorei Rasai Šerpytienei, „Pilėnų“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai Birutei Koreivienei, Gediminui Barkauskui ir visiems kitiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šventinės nuotaikos kūrimo. Ir, žinoma, dėkojama visiems svečiams, neišsigandusiems šaltuko ir vakarą nusprendusiems praleisti jaukioje bendruomenės narių draugijoje.

Informacinis šventės rėmėjas – portalas „Lietuvė“ (www.lietuve.lt). Pagrindinis rėmėjas – prekybos centras „IKI“.

Logotipas_IKI

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top