Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Atidaryta atnaujinta Panočių kaimo biblioteka

Atidaryta atnaujinta Panočių kaimo biblioteka

Liepos 15 d. Panočių kaimo biblioteka prisipildė šventinio šurmulio – po ilgų bibliotekos gyvavimo metų dviejuose kambariuose verslininkų, privačių žmonių ir Varėnos rajono savivaldybės  lėšomis buvo  atnaujintos bibliotekos patalpos.

Už šių patalpų jaukumą nuoširdžiai dėkojama: UAB ,,Algistata“ savininkams Rimai ir Algirdui Staneliūnams, Juozui Baubliui, Romualdui Puidokaičiui, Varėnos viešosios bibliotekos direktoriui Eitarui Kazimierui Krupovičiui, Varėnos specialiosios mokyklos direktorei Aušrelei Armaitienei, Jurgitai Juchnevičienei, Kaniavos seniūnijos seniūnui Edvinui Grikšui, Panočių kultūros centro direktorei Daivai Akulavičienei, Panočių pagrindinės mokyklos direktoriui Kęstučiui Pigagai, mokyklos bendruomenės nariams: Valentinai Šlavenec, Algirdui Paulaičiui, Romaldui Smelevičiui, Daivai Grikšienei, Arūnui Čakui, Rimučiui Volodzkai, Valdui Kairevičiui, Panočių bendruomenės pirmininkui Tautvydui Kropiui, bendruomenės nariams: Jauniui Grikšui, Ugnei Kašėtaitei, Miglei Šiaurienei,  kaimo jaunimui ir Panočių folkloro ansambliui.

Rėmėjams Varėnos viešosios bibliotekos direktorius Eitaras Kazimieras Krupovičius įteikė padėkas, o bibliotekininkei Rimutei Antuchevič palinkėjo ir toliau taip energingai dirbti ir puoselėti skaitymo tradicijas.
Atnaujintoje bibliotekoje skambėjo Panočių folkloro ansamblio atliekamos dainos.

Po nuoširdžių sveikinimų ir dovanų prie puodelio arbatos aptarti atlikto darbo rezultatai, numatyti ateities planai. Bibliotekos tikslas – ne tik suteikti gyventojams galimybę gauti knygą, bet ir tapti ta vieta, kurioje jie gali praleisti laisvalaikį, susitikti su bičiuliais, aptarti naujienas, pagelbėti siekiantiems žinių ir informacijos. Vaikams – vieta, kurioje jie galės ir pamokas paruošti, ir su draugais linksmai pažaisti.

Bibliotekininkė Rimutė Antuchevič

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top