Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atlikėjas Tadas Juodsnukis turi didelių naujienų: „Tai buvo sena mano svajonė“

Atlikėjas Tadas Juodsnukis turi didelių naujienų: „Tai buvo sena mano svajonė“

Atlikėjas Tadas Juodsnukis nuo šio rugsėjo ners į sau visiškai naujus vandenis – žavusis vaikinas debiutuos kaip televizijos laidos vedėjas. Nuo šiol LNK žiūrovai kiekvieną savaitę matys jį vadovaujantį naujam muzikiniam žaidimui „Pagauk dainą“.

Tadas neslepia, kad toks pasiūlymas jį nustebino, tačiau labai pradžiugino. „Nors tokio prodiuserių skambučio tikrai nesitikėjau, tačiau tai iš tiesų buvo mano didelė svajonė. Viduje visada jaučiau norą išbandyti kažką daugiau nei tik dainavimą. Vis dėlto šios pareigos bus ir didžiulis iššūkis“, – jaudulio neslepia T. Juodsnukis.

Kiekvienoje laidoje dėl pergalės varžysis dvi žinomų žmonių komandos po du žaidėjus, be to, kaskart lankysis ir ypatingi svečiai su savo dainomis ir užduotimis. Abiem komandoms vadovaus kapitonai – laidos rezidentai, tačiau jų pavardės vis dar laikomos paslaptyje. „Galiu pasakyti tik tiek, kad su tais žmonėmis kiekvienoje laidoje bus galima tikėtis absoliučiai bet ko“, – intriguoja laidos vedėjas.

Atrodytų, kad atlikėjas jau turėtų būti pratęs būti scenoje, tačiau T. Juodsnukis teigia, kad dabartinis jaudulys neprilygsta jausmams, kuriuos jis patiria prieš pasirodymus. „Man ir pačiam keista tai, kad jaudulys čia visiškai kitoks nei prieš koncertus. Lipdamas į sceną dainuoti galvoju labiau techniškai, pavyks sudainuoti ar ne nepavyks, o čia užduotys bus visai kitos – darbas su auditorija, su dalyviais, su kamera. Čia negalėsiu jaustis pats sau vienas ir pats sau „fainas“, vedėjo darbas – kurti gerą atmosferą visiems, ir dalyviams, ir žiūrovams“, – dėsto laidos „Pagauk dainą“ vedėjas.

Naujajame LNK sezone startuosiantis muzikinis šou atskleis, kiek muzikoje iš tiesų susigaudo garsiausi Lietuvos atlikėjai ir kiti žinomi žmonės. Ar jie žino, kas sukūrė žymiausius šalies hitus? Ar tikrai atlikėjai atsimena, apie ką dainuoja savo pačių populiariausiose dainose? Originalios užduotys ir klausimai suksis ne tik apie muziką, bet ir apie pačius laidos svečius, tad T. Juodsnukis pažada, kad šioje laidoje bus galima tikėtis ne vienos pikantiškos ir intriguojančios naujienos.

„Tikrai labai laukiu pradžios. Prodiuseriai jau dabar pradėjo mane mokyti amato paslapčių, labai tai vertinu, nes tikrai labai noriu stengtis ir tobulėti“, – teigia Tadas. Tiesa, naujasis vedėjas atskleidė ir vieną jam nerimą keliantį dalyką – taisyklingą kirčiavimą. „Bijau, kad to nemoku, todėl jau dabar dedu pinigus į atskirą vokelį, taupau baudoms už prastą kirčiavimą“, – juokiasi T. Juodsnukis.

Asmeninio archyvo nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top