Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Auksinio proto“ dalyviams iššūkį metė keturiolikmetė

„Auksinio proto“ dalyviams iššūkį metė keturiolikmetė

Burtų kauliukas į akis nežiūri. Taip galima apibūdinti likimo pokštą, kad, atrenkant žaidėjus, į LRT „Auksinį protą“ pateko keturiolikmetė moksleivė Gertrūda Briedytė, drąsiai metusi iššūkį penkiems suaugusiesiems.

Nustebusi dėl mergaitės amžiaus, „Auksinio proto“ komanda kreipėsi į Gertrūdos tėvus dėl leidimo dalyvauti laidoje. Gavę raštišką sutikimą protų mūšio kūrėjai per filmavimą sulaukė ir gausios palaikymo komandos.

Drąsiajai moksleivei buvo padaryta dar viena išimtis – žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas kilniai leido išsirinkti, kurio iš jųdviejų simbolinėje komandoje Gertrūda norėtų žaisti. „Suprantu, kad renkatės pagal grožį, o dėl to jau galima ir pasiklysti“, – perskaitęs Gertrūdos Briedytės gyvenimo moto „Grožis reikalauja aukų“, nutarė A. Valinskas. Neilgai svarsčiusi mergaitė komandos vadu pasirinko Arūną, o šis šyptelėdamas pašiepė kolegą A. Tapiną: „Grožis nugalėjo!“

Jaunoji žaidėja žavisi ne tik protų kovomis, kelionėmis, šokiais – prieš metus Gertrūda pradėjo lankyti fechtavimo treniruotes ir prisipažino, kad šis sportas jai šiuo metu nustelbia viską. Tad jos komandos kolegos – 36 metų vilnietis programuotojas Vytautas Gudynas ir 26 metų verslininkas Artūras Kavaliauskas – turi tikrai kovingai nusiteikusią komandos narę.

A Tapino komandoje šį trečiadienį žaidžia sportišką laisvalaikį, visuomeninę veiklą ir savanoriavimą mėgstanti 23 metų studentė Greta Kezytė, 35 metų dėstytojas ir rinkodaros specialistas Saulius Kromalcas ir aktyviai Lietuvos ir pasaulio politika besidomintis 25 metų aviacijos srities darbuotojas Paulius Verpetinskas.

Laidoje „Auksinis protas“ bus juoko, skėsčiojimo rankomis, dūsavimo, galvosūkių, užuominų, spėjimų, pratęsimų – žaidimas bus ilgas ir tikrai nenuobodus. Laimėtojas bus nenuspėjamas iki pat paskutinės sekundės.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top