Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Birštono miesto šventė: trys renginių kupinos dienos

Birštono miesto šventė: trys renginių kupinos dienos

Birželio 8–10 dienomis Birštono kurortas švęs savo gimtadienį „Žaliasis Birštonas ošia“ ir kvies pramogauti bei „ošti“ vandenyje, ore, žemėje. Visą savaitgalį kurorto bendruomenės narių ir kurorto svečių laukia daugiau nei 50 kultūros, meno, sporto, sveikatinimo renginių. Šių metų šventės naujovės – gyvos muzikos koncertų po atviru dangumi gausa, intelektualios diskusijos, jachtų paradas Nemune, pramogų parkai ir erdvės šeimoms, vaikams.

Šventės programos renginiuose bus akcentuojamos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio, kultūrinio turizmo ir žaliojo (ekologiško) miesto temos. Miesto gimtadienio dalyvių laukia sveikatingumo ir sporto renginiai, Manto Jankavičiaus ir grupės koncertas, grupės „Studija“ koncertas, programos šeimoms, „Birštono piknikas“. Nemuno kilpų regioniniame parke įsikūręs ypač grynu oru alsuojantis, pušynais kvepiantis, ekologiškas kurortas kviečia kartu kurti žalio, energingo miesto nuotaiką, ir tegul ošia žaliasis Birštonas!

Birželio 8 d., penktadienį, visus sveikins Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir nuotaikinga miesto gyventojų bei svečių eisena. Šventinį koncertą dovanos vyrų vokalinė grupė „Quorum“, Ramūnas Difartas su grupe ir populiari grupė „The Roop“. Kurorto dangų tradiciškai papuoš įvairiaspalviai karšto oro balionai. Į miesto stadioną bus kviečiami kino mėgėjai – vyks kino festivalio „Sidabrinė gervė“ atidarymas, po kurio bus demonstruojami festivalio filmai. Jaunimas, aktyvūs kurorto svečiai bus kviečiami kurortą pažinti neįprastai – dalyvaujant naktiniame orientaciniame žaidime.

Birželio 10 d., šeštadienį, anksti ryte, miestą tradiciškai žadins nuotaikinga muzikinė grupė, sveikatos ir harmonijos kurortas svečius kvies aktyviai sportuoti, dalyvauti mankštose ir sveikatinimo užsiėmimuose po atviru dangumi, dalyvauti linksmosiose kardiotreniruotėse šokio ritmu, aromaterapijos ir muzikos terapijos užsiėmimai, linijinių šokių programa.

Nemuno upėje įspūdingus vaizdus sukurs Lietuvos vandens motociklų čempionato dalyviai, o pramogas žemėje pratęs Policijos šventė, ekspozicijos pristatymas, kinologų pasirodymai.

Šeimoms, vaikams, jaunimui skirta programa labai įvairi ir spalvinga: veiks „Kakės Makės“ batutų parkas, aitvarų dirbtuvės, vaikų erdvėje miesto centre – kūrybinės fėjų ir kvepalų dirbtuvės, balansinių dviratukų lenktynės patiems mažiausiems. Vyks pasirodymai su „Linksmuoju lagaminu“. Jaunimas bus kviečiamas į „Tyliąją diskoteką“ ir naktinį krepšinį.

Pirmą kartą bus surengta diskusijų festivalio, kuris Birštone vyks rudenį, diskusija „Ar birštoniečiai kuria Europą?“. Nuotaikingą koncertą dovanos grupė „Vairas“, o klasikinės muzikos gerbėjus kvies „Operetės Kauno pilyje 2018“ koncertas. Birštono kurhauze savo programą pristatys aktorius Rolandas Kazlas.

Kurorto šventės pagrindinio vakaro metu visų susirinkusių laukia tikra šventinė fiesta – Manto Jankavičiaus ir grupės koncertas, grupės „Studija“ ir energinga Šiaulių bigbendo ir vokalisto Daumants Kalninš (Latvija) programa. Nemuną papuoš jachtų ir vandens motociklų paradai, o dangų nuspalvins karšto oro balionų fiesta ir šventinis fejerverkas.

Birželio 11d., sekmadienį, visi kurorto svečiai ir gyventojai kviečiami į tradicinius Merės šventinius pusryčius Savivaldybės aikštėje. Trečią šventės dieną pratęs visus iškylauti ir pramogauti kviečiantis „Birštono piknikas“, vyksiantis Vasaros estradoje. Jaukią atmosferą kurs grupė „Baltasis kiras“ ir diksilendas „DixXband“. Iškylos metu vyks diskusija „Gyvenimui ir darbui renkuosi Birštoną – „LIKE“ ar „DISLIKE“?“, skirta iš Birštono išvykusiems ir čia planuojantiems grįžti birštoniečiams ir kurorto svečiams, vaikų, jaunimo laukia batutų erdvės, atrakcionai ir kitos pramogos.

Organizatorių nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top