Pradinis / Kultūra / Birutės Sarapienės fototekstilės darbų paroda

Birutės Sarapienės fototekstilės darbų paroda

Mstislavo Dobužinskio kultūros ir estetinio lavinimo centre, kuris yra Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto socialinis partneris, atidaryta dėstytojos doc. Birutės Sarapienės fototekstilės darbų paroda.

Doc. B. Sarapienė buvo pakviesta surengti savo kūrybos parodą. Joje pristato savo fototekstilės kūrinius. Šią techniką dailininkė sugalvojo norėdama parodyti studentams, kad paprastomis audimo staklėmis galima sukurti netradicinių dirbinių, jungiančių dvi iš esmės skirtingas sritis – skaitmeninę fotografiją ir tekstilę.

Per parodos atidarymą Mstislavo Dobužinskio kultūros ir estetinio lavinimo centro lankytojai, kurių daugumą sudarė moksleiviai, ne tik susipažino su B. Sarapienės kūryba, bet ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Autorė su moksleiviais pasidalijo nesudėtinga, bet vizualiai paveikia faktūros išraiškos technologija.

Paroda bus eksponuojama iki 2015 m. kovo 15 d. Mstislavo Dobužinskio kultūros ir estetinio lavinimo centre (V. Krėvės pr. 54, Kaunas), šiemet mininčiame 25 metų sukaktį. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Kauno kolegijos inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top