Pradinis / Šeima ir sveikata / Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo parama ligoniams Lietuvoje

Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo parama ligoniams Lietuvoje

„Rotary Club of Chicagoland Lithuanians“ kartu su Lietuvos rotariečiais prisidėjo, kad Šiaulių regione atsirastų Paliatyviosios pagalbos ir slaugos centro stacionaras (vėliau – ir hospisas), kurio tikslas – sukurti ir plėtoti paslaugų tinklą ligoniams ir jų šeimos nariams teikiant socialines paslaugas, dvasinę, psichologinę, informacinę pagalbą. Lietuvoje tokio pobūdžio paslaugų poreikis yra didelis ir nuolat auga.

„Rotary Club of Chicagoland Lithuanians“ narysLinas Kliarskis (antras iš dešinės) kartu su Lietuvos rotariečiais lankėsi Paliatyviosios pagalbos ir slaugoscentre. Viduryje – šio centro direktorė Sigita Petkevičienė

Tai yra bendras Čikagos lietuvių („Rotary Club of Chicagoland Lithuanians“), Apygardos 1462, Užgorodo „Skalos“, Šiaulių Vykinto, Joniškio ir Šiaulių „Harmonijos“ rotariečių projektas. Šiaulių paliatyviosios pagalbos ir slaugos centro besikuriančiuose socialinės globos namuose buvo įrengta virtuvė ir devynios palatos. Bendra projekto vertė – 6 901,59 Eur. Projekto iniciatorius – Šiaulių Vykinto „Rotary“ klubas.

Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top