Pradinis / Renginiai, pramogos / D. Meškaitė TV3 eteryje pasirodys su nauju partneriu

D. Meškaitė TV3 eteryje pasirodys su nauju partneriu

TV3_Ziurek_Geras_Dileta_Meskaite

„Nekantrauju kuo greičiau susitikti su naująja savo partnere žavingąja Dileta Meškaite. Iki šiol ją teko matyti tik televizijos ekrane,“ – sako šypsodamasis TV3 laidų vedėjas, aktorius, žiūrovų numylėtinis Džiugas Siaurusaitis, nuo liepos 8-osios stosiantis prie vasaros projekto „Žiūrėk! Geras!“ vairo. Iki šiol su TV3 žiūrovais Dileta sveikinosi drauge su Justinu Jankevičiumi.

„Man Džiugas labai patinka – kaip žmogus, kaip aktorius. Jis – tikrai labai charizmatiška asmenybė, o kultinio per TV3 rodomo animacinio serialo „Simpsonai“ be įspūdingo Džiugo balso išvis neįsivaizduoju. Esu be galo laiminga, kad turėsiu galimybę mokytis iš tikro profesionalo!“ – susižavėjimo naujuoju partneriu neslepia Dileta.

„Vesdamas laidą „Be komentarų“, puikiai sutariau su kolegomis – su Sandra Daukšaite-Petrulėne ir su Algiu Ramanausku. Tikiu, kad ir dabar jokių problemų neiškils. Dileta – scenos žmogus, tikra profesionalė“, – komplimentų būsimai partnerei negaili TV3 senbuvis.

 

„Ar „Žiūrėk! Geras!“ laidas vesime trise? Kodėl gi ne. Tikrai gali būti, kad aš, Dileta ir Justas pasirodysime eteryje drauge,“ – intriguoja Džiugas.

„Man humoro žanras tikrai nesvetimas. O ši laida kaip tik tokia – linksma, šmaikšti, dinamiška. Puikus vasariškas skanėstas visiems televizijos žiūrovams.  Manau, kad vesti šią laidą bus tikrai smagu,“ – sako Dž. Siaurusaitis. Vasariškas TV3 projektas Džiugui ne naujiena – jis kuria ir įgarsina „Žiūrėk! Geras!“ linksmųjų namų vaizdelių tekstus.

D. Meškaitės kolega J. Jankevičius mėnesiui išvyko į JAV, o pats Džiugas jau dalinasi įspūdžiais iš nepakartojamų atostogų Kenijoje: „Nacionaliniuose Kenijos parkuose pamatėme egzotiškiausių gyvūnų – liūtų, dramblių, hipopotamų, buivolų… Tik leopardo, deja, taip ir nepavyko sutikti.“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top