Pradinis / Kinas, muzika, TV / Dainą „Tu mano namai“ pristatanti Aistay: „Namai – tai mylimo žmogaus apkabinimas“

Dainą „Tu mano namai“ pristatanti Aistay: „Namai – tai mylimo žmogaus apkabinimas“

Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė-Aistay šiandien išleidžia naują dainą pavadinimu „Tu mano namai“. Prieš daugiau nei dvejus metus sukurta daina turėjo net penkis variantus, kol dainininkė po ilgų svarstymų pasirinko sau artimiausią.

„Šioje dainoje namai – tai mylimo žmogaus apkabinimas, jo skleidžiama ramybė. O tekste minimi molio namukai – mano dėdės pastatytas tikras molinis namas, tarsi iš pasakos, bet realus ir kupinas ramybės. Taip jį ir vadinu – molinuku. Ši vieta man labai ypatinga. Visai neseniai ten lankiausi ir klausiausi galutinės dainos versijos – buvo nepaprastai jauku ir tikra. Savo klausytojams to ir linkėčiau – rasti tą vietą pasaulyje, kur gali jaustis savimi, kur nereikia kaukių, kur užplūsta ramybė ir taika su savimi, su artimu, mylimu žmogumi. Kūrinys primena, jog namai – tai laikas su artimiausiu žmogumi. Nesvarbu, kur, – visur, kur tik jis šalia“, – apie dainą pasakoja atlikėja.

Naująją kūrinį „Tu mano namai“ pristato muzikinis vaizdo klipas. „Tiesą sakant, nenorėčiau to vadinti klipu. Sakyčiau, tai laisva videoforma, atsiradusi visiškai neplanuotai ir be išankstinio pasiruošimo“, – pasakoja Aistay. „Susitikome su fotografu Jokūbu dėl fotosesijos, tačiau norėdami įgyvendinti idėją turėjome luktelti, kol sutems ir atsiras gražus švieselių fonas nuotraukai. Belaukiant Jokūbas pradėjo filmuoti. Dažniausiai mėgstu viską suplanuoti iki smulkmenų ir laikytis plano, tačiau šį kartą nutariau paleisti visus nusistatymus ir pasiduoti įvykių tėkmei. Taip netikėtai atsirado vaizdinė medžiaga ir nutariau ją panaudoti dainos pristatymui“, – pasakoja atlikėja.

Anksčiau kūrusi lietuvišką muziką su Einiumi Jaručiu, išleidusi kelias hitais tapusias dainas su populiariu didžėjumi bei „Lithuania HQ“ kanalo vienu iš įkūrėjų DWIN, galiausiai atrado tai, kas iš tiesų yra jos muzika. Šiuo metu bendradarbiauja su perspektyviais, muzikos pasaulyje gerai žinomais kūrėjais – Niko Barisu ir Artiomu Penkevičiumi.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top