Pradinis / Žmonės / Dainininkas Donatas Montvydas: „Suvokiu, kad galiu daryti įtaką jauniems žmonėms“

Dainininkas Donatas Montvydas: „Suvokiu, kad galiu daryti įtaką jauniems žmonėms“

D. Montvydas„Esu pakeitęs penkis darbus. Dirbau didžiausiame prekybos centre, dvejus metus esu nelegaliai dirbęs statybose. Tėvai pinigų duodavo tik maistui, o man reikėjo jų pramogoms“, – prisiminė dabar jau visoje Lietuvoje garsus atlikėjas Donatas Montvydas. Išskirtinis pokalbis apie tai, nuo ko jis pradėjo savo karjerą, – kovo 17 dieną laidoje „Viskas bus gerai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Visiems sakydavau, kad buvau „Dainų dainelės“ laureatas, o neseniai mama man sako: „Kodėl tu visiems sakai, kad buvai laureatas? Tu tik patekai į finalą.“ Kodėl aš nusprendžiau, kad buvau laureatas, – nežinau“, – šypsojosi Donatas ir tikino, jog būtent pasirodymas „Dainų dainelės“ scenoje ir buvo jo tramplinas į tolesnę muzikinę karjerą. Čia pat laidos „Viskas bus gerai“ studijoje jis atliko tą pačią zuikučio dainą.

Laidos vedėja Renata Mikailionytė iš karto puolė klausti, kiek pastangų Donatas įdeda, kad taip gerai atrodytų. „Aš 3–4 kartus per savaitę lankau kovos menų užsiėmimus, gimnastikos salę, taip pat atlieku kvėpavimo, lankstumo pratimus. Prisimenu savo tėtį: jis nuolat bėgiodavo Vingio parke. Matyt, judėjimo ir mankštos svarba man buvo diegta nuo vaikystės“, – kalbėjo Donatas.

D. Montvydas prisipažino: dar prieš metus nesuprato, kam reikalingi socialiniai tinklai, o dabar ten jis viešina visą savo gyvenimą. „Suvokiu, kad esu pavyzdys, kad mano gyvenimo būdas, mano idėjos gali daryti įtaką jauniems žmonėms. Todėl noriu jiems parodyti, kad jauni žmonės irgi gali kurti šeimas, auginti vaikus, sveikai gyventi“, – tikino žinomas atlikėjas.

Nuotrauka iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top