Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Deimantinio santuokos jubiliejaus proga dar kartą sumainė aukso žiedus

Deimantinio santuokos jubiliejaus proga dar kartą sumainė aukso žiedus

Alytaus miesto Civilinės metrikacijos skyriuje praėjęs šeštadienis buvo ypatingas – savo deimantinį vestuvių jubiliejų šventė Teofilė ir Petras Grigaičiai. Deimantinių vestuvių proga pasveikinti jubiliatų susirinko vaikai, vaikaičiai, provaikaičiai, gausus būrys kitų artimųjų. Stiprios sveikatos ir šviesaus tolesnio gyvenimo kelio linkėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.

„Meilę, pirmąjį kūdikio žingsnį, žodį, anūkų ir proanūkių juoką – tiek daug nuostabių akimirkų kartu patyrėte. Džiaugiamės gražia judviejų švente, Jūsų darnia šeima, neišsenkančia meile ir pagarba vienas kitam – Jūs esate sektinas pavyzdys kiekvienam. Linkiu, kad Jus visuomet suptų artimųjų meilė ir dėmesys, o gyvenime nestigtų gražių ir prasmingų akimirkų“, – įteikdama jubiliatams Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus sveikinimą sakė mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Šeštadienio popietę Santuokų salėje rengtoje iškilmingoje ceremonijoje Teofilė ir Petras Grigaičiai, kaip tą atmintiną 1956-ųjų kovo 10 dieną, pasikeitė aukso žiedais. Nuo tos dienos, kai du Lietuvos žemės ūkio akademijos IV kurso studentai Kauno miesto Civilinės būklės aktų įrašų biure pasirašė santuokos sudarymo įraše ir prisiekė amžiną meilę, prabėgo šešiasdešimt metų. Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Birutė Valūnienė iškilmingoje sveikinimo kalboje paminėjo svarbiausius jubiliatų gyvenimo momentus, padėkojo už gražią šeimą, savo pavyzdžiu užaugintus puikius vaikus, išsaugotą šilumą ir pagarbą vienas kitam, supratimą ir meilę kitam žmogui, palinkėjo sveikatos ir stiprybės. Su jauduliu prisiminta jaunystė, pirmieji darbai, vaikų, vaikaičių ir provaikaičių gimimas, Lietuvos atgimimo laikotarpis, įdėtos pastangos kuriant savo ir miesto ateitį. Šilta aplinka tarsi į vieną šeimą sujungė visus dalyvaujančius, o šventę vainikavo jubiliatams sudainuotas „Ilgiausių metų“.

www.alytus.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top