Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Europos paveldo dienos Palangoje

Europos paveldo dienos Palangoje

Aktyvūs palangiškiai ir kurorto svečiai kitą penktadienį, rugsėjo 18 d., kviečiami dalyvauti nemokamuose Europos paveldo dienų renginiuose, kurie padės kiekvienam norinčiam geriau susipažinti su kurortu bei jo istorija.

Jau tapo tradicija, kad trečiąjį rudens savaitgalį, t. y. rugsėjo 18–20 dienomis, Europos paveldo dienos minimos visoje Lietuvoje. Šia iniciatyva, atsižvelgiant į kiekvienais metais pasirenkamą temą, norima atkreipti visuomenės dėmesį į šalia mūsų esantį kultūros paveldą atskleidžiant jo vertę ir išsaugojimo svarbą. Filosofo Naglio Kardelio žodžiais tariant, suvokti paveldą ne kaip naštą, o kaip iššūkį ir įkvėpimo šaltinį.

Rugsėjo 18 d. Palangoje Europos paveldo dienų renginiai prasidės vidurdienį – norintieji susipažinti su Birutės parko istorija bus pakviesti į ekskursiją po atnaujintą parką, palangiškiams ir svečiams taip pat bus pristatomas atnaujintas Gintaro muziejus, restauruojama vila „Anapilis“, į atvirų durų valandą pakvies kurorto simbolis – Kurhauzas.

Palangos viešojoje bibliotekoje Europos paveldo dienų renginių dalyviams bus suteikta galimybė pademonstruoti savo žinias – norintieji kviečiami dalyvauti protų mūšyje „Paveldėkime savo ateitį“.

Renginių ciklą užbaigs kino filmas „Lietuva anapus ir šiapus laiko“. Žiūrovams jis bus rodomas kino teatre „Naglis“.

Visi Europos paveldo dienų renginiai nemokami.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top