Pradinis / Renginiai, pramogos / Festivalyje „Yaga Gathering 2014“ pramogų netrūko ir suaugusiesiems, ir mažiesiems

Festivalyje „Yaga Gathering 2014“ pramogų netrūko ir suaugusiesiems, ir mažiesiems

Pirmadienį baigėsi muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“. Mistiškas renginys kvietė į kelionę po muzikos, menų ir įvairių veiklų pasaulį. Kaip ir kasmet, lankytojus viliojo sveikatingumo užsiėmimai, amatų dirbtuvės, įvairios paskaitos ir, žinoma, muzika.

Šiemet „Yaga Gathering“ lankytojus traukė net į šešias temines erdves. Pagrindinėje ir ramybės scenose muzikos ritmus skleidė per 100 atlikėjų, atvykusių iš daugiau nei 20 pasaulio šalių. Amatų erdvėje kiekvienas norintysis galėjo pasigaminti originalią sapnų gaudyklę, smilkalų ar natūralios kosmetikos arba pasisemti naudingų žinių iš užsiėmimų vadovų. Sveikatingumo erdvėse vyko įvairių jogos rūšių, meditacijos pamokos. Joms vadovavo profesionalūs mokytojai. Pirmąkart festivalyje pristatyta cirko scena – joje žiūrovus žavėjo cirko artistų ir akrobatų pasirodymai. Festivalio teritorijoje buvo ir idėjų erdvė, kurioje kiekvienas galėjo ne tik pasiklausyti paskaitų įvairiomis temomis, bet ir dalyvauti diskusijose.

Pasak festivalio „Yaga Gathering 2014“ idėjų erdvės koordinatoriaus Lino Matulio, šių metų festivalis kiek kitoks nei pernai, tačiau dar gražesnis. „Įdomu tai, kad pernai po festivalio kilusi vėtra išvartė daug medžių ir atlaisvino didžiulį plotą. Atrodo, kad pati gamta skatino festivalį tobulėti ir užpildyti tas atsivėrusias erdves, todėl būtent jose ir įsikūrė renginio „Yaga Gathering“ naujovės – cirko scena, idėjų erdvė ir meno galerija“ – teigė L. Matulis.

Daug įspūdžių pasisemti galėjo ir mažieji festivalio lankytojai, kuriuos, tėveliams panorėjus, prižiūrėjo vaikų darželio „Smaragdo miestas“ kolektyvas. Šis rūpinosi vaikučių užimtumu ir ramybe. Specialiai jiems paruošta gausi piešimo, amatų, žaidimų programa.

Nuo alinančio karščio festivalio dalyvius ir svečius gelbėjo ne tik miško vėsa, bet ir Spenglos ežeras, taip pat dar vėsesnis to paties pavadinimo upelis, o besimaudančiųjų žvilgsnius traukė ir viliojo išbandyti banglenčių sportas. Trokštantieji išmėginti savo fizines galimybes galėjo mokytis vaikščioti lynu, važiuoti vienaračiu ar pasilankstyti akro jogos užsiėmimuose, kuriuose susipina jogos, akrobatikos ir šou elementai. Tradiciškai buvo einama per žarijas ir stiklus.

Veiklos turėjo ir kokybiško maisto mėgėjai: išalkusiuosius viliojo gardūs kvapai, sklindantys iš lauko virtuvių. Jų šefai siūlė paskanauti ne tik puikaus netradicinio maisto, bet ir įvairių sveikuoliškų saldumynų, kokteilių ir kitų skanumynų.

Muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering“ vyko liepos 31–rugpjūčio 4 dienomis Ežeraičio miške, Varėnos rajone.

Organizatorių inf.

Nuotraukos – „Goodlife photography“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top