Pradinis / Kinas, muzika, TV / Garsūs šalies žmonės varžysis laidoje „Aš tikrai myliu Lietuvą!“

Garsūs šalies žmonės varžysis laidoje „Aš tikrai myliu Lietuvą!“

TV3 televizijos žiūrovai jau kurį laiką eteryje mato specialius anonsus, kuriuose šalies pramogų ir meno pasaulio atstovai prisipažįsta meilę. Prisipažinimai skirti jų gimtinei, šaliai, kurioje jie gyvena, dirba, mokosi, kuria. Entuziastingi prisipažinimai „Aš tikrai myliu Lietuvą!“ skamba iš Gabrieliaus Liaudansko-Svaro, Justės Arlauskaitės-Jazzu, Edmundo Kučinsko, Petro Geniušo, Juozo Liesio, Justino Jankevičiaus, Rimos Petrauskytės-Malašičevės, Mariaus Repšio, Alinos Orlovos, Nelly Paltinienės, Viktoro Diawaros ir kitų žinomų žmonių lūpų.

Pareikšdami savo meilę šaliai, jie kviečia Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, švęsti su TV3 televizija. Ypatingą pirmadienio vakarą 19.30 val. eteryje – išskirtinis projektas. „Aš tikrai myliu Lietuvą!“ – unikali pozityvi laida, skirta visai šeimai. Premjeroje žiūrovų laukia teigiamos emocijos, muzikos grupės skambesys, dvi komandos, sudarytos iš žinomų žmonių, siekiančių įrodyti, kad jie savo šalį myli labiausiai, ir, žinoma, talentingas, žodžio kišenėje neieškantis vedėjas.

Vasario 16-oji – puiki proga garsiai ištarti „Aš tikai myliu Lietuvą!“ ir švęsti su mūsų šalimi. Garsių žmonių laukia kuo įdomiausi klausimai, o žiūrovų – faktai apie tai, kur esame gimę, kur yra mūsų šaknys, kur augame, kur iš kartos į kartą gyvena mūsų šeimos. Kiekviena komanda sieks parodyti, kaip gerai pažįsta Lietuvą. Joms teks sukti galvas atsakinėjant į pačius įvairiausius klausimus: nuo reikšmingų filmų iki istorinių asmenybių, nuo sporto laimėjimų iki savitų tradicijų, nuo spalvingos televizijos istorijos iki muzikinių hitų, nuo gražuolės mūsų kalbos iki žilos mūsų istorijos.

Laidos „Aš tikrai myliu Lietuvą!“ režisierius Mindaugas Meškauskas prasitaria, kad premjeroje žiūrovai išvys Martyną Starkų. Žinomas vyras taps vienos iš komandų kapitonu. „Kurdami televizijos projektus, kuriems reikia sugalvoti suktų klausimų ar pririnkti įdomių faktų, dažniausiai dirbame su Martynu. Šįkart manęs laukia iššūkis, nes turėsiu ne tik galvoti klausimus be kolegos pagalbos, bet dar ir viską nuo jo nuslėpti“, – aiškina šypsodamasis M. Meškauskas.

Kuriam žinomam žmogui patikėta vesti laidą, kas tapo antrosios garsių žmonių komandos kapitonu ir kurie žinomi asmenys pasišovė įrodyti, jog myli savo šalį labiausiai, paaiškės jau vasario 16 dieną TV3 eteryje.

21.00 val. šventinį vakarą tęs kino kritikų ir žiūrovų įvertintas lietuviškas kino filmas „Tadas Blinda. Pradžia“. O 23.15 val. Didžiosios Britanijos kino filmas „Laiškai Sofijai“ papasakos tikrais įvykiais paremtą istoriją, atskleidžiančią Lietuvos genijaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meilę jam neabejingai moteriai ir gimtajai šaliai.

Parengė Erika Vyšniauskaitė
TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top