Pradinis / Grožis ir mada / Grožio salono „Adom“ atidaryme – įspūdingas šviestuvų dizainerės rekordas

Grožio salono „Adom“ atidaryme – įspūdingas šviestuvų dizainerės rekordas

Saulės nutviekstą penktadienio vakarą Kaune įvyko naujo grožio salono „Adom“ atidarymas. Renginio svečiai, tarp kurių buvo ir žinomų moterų, turėjo progą ne tik sužinoti apie grožio srities naujoves Lietuvoje, bet ir išvysti unikalų įspūdingo dydžio šviestuvų dizainerės darbą.

Net 15 metų Vaidos Adomkevičės puoselėta svajonė tą vakarą tapo realybe. Įgijusi ilgametę darbo grožio srityje patirtį, perpratusi šios srities subtilybes ir paslaptis, įsiklausiusi į moterų norus ir poreikius, Vaida atidarė nuosavus grožio namus.

V. Adomkevičė pasakoja savo darbe visada naudojusi tik kuo natūralesnes, kenksmingų medžiagų neturinčias priemones. Ir šių nuostatų nekeičia, priešingai – itin daug dėmesio skiria grožio procedūroms naudojamų gaminių kokybei, veiksmingumui, nuolat domisi naujovėmis. Viena iš jos pristatomų naujovių Lietuvoje – itin aukštos kokybės japoniškos plaukų priežiūros priemonės, kurių gamyboje naudojamos naujausios ir pažangiausios technologijos. Vienas iš šių produktų efektyvumą lemiančių veiksnių – jų sudėtyje esantys fulerenai – molekuliniai antioksidantų junginiai, už kurių atradimą mokslininkams 1996 m. buvo suteikta Nobelio premija.

Ypač daug dėmesio Vaida skyrė ir salono interjerui. Paversti jį išskirtinai jaukia erdve padėjo dizainerių komanda „Sa.home“ ir talentinga šviestuvų dizainerė Justė Kolevaitytė. Prabangūs, vienetiniai kūrėjos darbai puikuojasi ne tik Lietuvoje, bet ir didžiuosiuose kitų Europos šalių miestuose, tiek privačių, tiek viešųjų erdvių interjeruose. Jos rankų darbo sietynai suvienija modernų dizainą su klasika, neretai būna įkvėpti „art deco“ stiliaus.

Būtent į Justės sukurtą interjerinį šedevrą nuolat krypo vakaro svečių akys. Gamindama šviestuvą grožio salonui ji pasiekė savo kūrybos rekordą – šiam šviestuvui ir užuolaidoms iš viso panaudojo 400 kilogramų grandinėlių, kurių bendras ilgis – apie 2000 metrų. Šiai interjero puošmenai pakelti ir pakabinti prireikė net šešių vyrų jėgos.

Grožio namų atidaryme tarp gausaus būrio svečių buvo ir ne viena žinoma viešnia – floristikos dizainerė, televizijos laidų vedėja Kristina Rimienė, šokėja Gintarė Slausgalvienė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė ir kt. Moterys kalbėjo, kad rūpintis plaukais ne mažiau svarbu negu veidu, todėl jos itin atidžiai renkasi plaukų priežiūros produktus. Renginio dalyvės ypač domėjosi unikalia gilaus poveikio plaukų atkūrimo procedūra, kuri ne tik pagerina plaukų išvaizdą, bet ir padeda išvengti jų lūžinėjimo, skilinėjimo, saugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio.

Dariaus Kučio nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top